Felipe Melo: "Taraftar yüzde 50'imi gördü" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo: "Taraftar yüzde 50'imi gördü"

Cevap: Felipe Melo: "Taraftar yüzde 50'imi gördü"

''Gelmesin yılın bidonu'' vs yorumları yapan arkadaşlar, dünden sonra bir durup düşünürler sanırım. Takıma alıştığı ve formunu yakaladığı zamanı çok merak ediyorum. Adam bu oyunu biliyor bir kere, Sarp-Barış'tan sonra dünkü gibi bir oyun bile süper geliyor bize :) Yararlı olacaktır aslanım umarım alımında sıkıntı yaşamayız

Kaliteli ayak. Uyum sıkıntısı çekmezse kısa sürede çok faydalı olacak. Serin kanlılığı ve topu ileri oynayabilme yeteneği çok iyi.

Geride nasıl adam kovalıyor :eek: izlerken yürü be dedim la dün. ilk defa liberolarımızdan biri geride adam kovalayıp top aldı

ilkyarı süperdi ama 2. yarı yoruldu fakat sert ve kararlı oynuyor. Pasları harika risk alıyor. geri oynamıyor.

Taraftarı çoşturuşu da çok güzeldi taraftarın sevgilisi olur bu yıl melo :D

yanı bu adamı çıplak gözle izleyince anladım ki , bizim 3-4 senemiz boşa gitmiş, bize BAM'ı izletenler utansın!!

Her kestiği, her kaptığı,ve arkdaşlarına verdiği her topta taraftarları çıldırttı insanlar gözlerine inanamadı :D

Ben mücadeleden kaçmayan ve sakatlık ayağı çekmeyen her Brezilyalıyı sırtımda taşırım nadiren var böyle tipler..

Melo dediğimiz adam ortalama her sene 30 maç oynayan bir adam en az..

''Pitbull'' sonuçta..

melo dün iyi oynadı umarım tek maçlık performans değildir çünkü gerilim onun etrafında toplanıyor.birde lincoln ve elanonun ilk maç performanslarından sonra oyuncuyu değerlendirmek için biraz daha beklemek gerektiğini düşünüyorum

Üst Alt