Felipe Melo: "Taraftar yüzde 50'imi gördü" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo: "Taraftar yüzde 50'imi gördü"

Galatasaray'ın İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool'u 3-0 yendiği hazırlık maçının ardından, sarı-kırmızılıların yeni transferi Felipe Melo, henüz hazır olmadığını ancak iyi bir başlangıç yaptığı için mutlu olduğunu söyledi.Felipe Melo ve Milan Baros, karşılaşmanın ardından, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

21625479926.jpg

Melo, karşılaşmada iyi bir performans sergilediğinin belirtilmesi üzerine, ''Taraftar şu anda fizik olarak yüzde 50'mi gördü. Tabiki daha çok antrenmana, takımla daha çok çalışmaya ihtiyacım var. Galatasaray'da iyi bir başlangıç yapmak beni mutlu etti. Galatasaray'a gelmemin bana Tanrı'nın bir lütfu olduğunu söylemiştim. Yine aynı duyguları hissediyorum. Hazırlık maçı olmasına karşın taraftarlar çok büyük ilgi gösterdi. Şampiyonluğa giderken nasıl olacağını hiç düşünemiyorum'' diye konuştu.kaynak:fotomaç

Cevap: Felipe Melo: %50 performanstayım

1 ay sonra yüzde 80'deyim der, daha da yükselmez sonra. Yüzde yüze ulaşan bi futbolcu göremedik bi türlü.

cok hazir degildi fizik olarak ,ama Kazim'a bir ara pas atti ki macin basinda ,iste o an iyi futbol kaliteli oyuncularla oynanir sozu bir kez daha hayat buldu

Helal olsun sana be. Büyük bir alkış aldın benden. Çok daha iyi olacağına inanıyorum reis, böyle devam et.

Yaa ben bu maçı nasıl unuturum! Allah kahretmeye :(

gençler tekrar izleyebileceğim bir yer varsa söyleyebilecek bi arkadaş var mı?

Bu adam Brezilyalı oyunculara karşı düşüncelerimizi çürütür. Paslarına hayran kaldım. %100'ü de görmek istiyoruz. Böyle devam :)

Oyunu açacak pasları atıyor.

Zaten defansif anlamda iyi bir oyuncu.

Bence çok büyük faydası olacak Selçuk İnan'la birlikte.

Orta sahaya bir de yaratıcı yönü kuvvetli orta saha alırsak o bölgeyi çözeriz.

Acil iki ihtiyaçtan biri bu, diğeri kesinlikle Hakan Balta'nın mevkisi.

Ujfalusi gibi bir devşirme sağ bek bile 2 maçta kaç kere bindirme yaptı, kaç orta yaptı.

Hakan Balta ise 0. Yazıyla sıfır.

Adam hiç bir işe yaramıyor.

İşin içine şu yüzdeler girmesin yahu. Hangi futbolcumuz "yüzdemin altında oynuyorum" diye açıklama yapsa mevcut yüzdesinin de altına düştü. Her maç % 50 oyna bize yeter Melo Can ;)

müthiş bir yetenek gerçekten pasları driblingi defansif özellikleri canadan sonra inanılmaz bir etki yarattı orta sahada cana melonun yanına yaklaşamaz kalite olarak

Cevap: Felipe Melo: "Taraftar yüzde 50'imi gördü"

Umarım sezon sonunda alabiliriz. 13 milyona almak bile çok büyük başarı olur bizim için.

Üst Alt