Felipe Melo yönetimi harekete geçirdi


d51c3melo.jpg
Felipe Melo'nun 3 maçta sergilediği performans, yönetimi harekete geçirdi.
Devamı GSCimbom Portal'da ..

 
Cevap: Felipe Melo yönetimi harekete geçirdiHer zaman bi şey eksik oluyor bizim takimda.Geçen sene orta saha berbattı şimdi süper.Bu senede suratli kanat oyuncumuz eksik
 
Cevap: Felipe Melo yönetimi harekete geçirdiBonservisi alınsa çok iyi olacak. 13 Milyon eder, etmez değil, ama fiyatı düşürülse de fena olmaz.
 
Cevap: Felipe Melo yönetimi harekete geçirdiBonservis bedeli normal Juve'ye 25 milyon Euro'ya gelen Melo fiyatı 10 milyon üzeri olması gayet normal.Alabilir miyiz o konuda şüphelerim var şampiyonlar ligine direk gidersek belki.Yada Juve taksit ödeme kabul ederse olur bu iş.
 
Cevap: Felipe Melo yönetimi harekete geçirdison 3 senede orta sahamız yoktu şimdi son 2 senede kanadımız ve forvetimiz yok. hep bişeyler eksik hakkaten.
 
Cevap: Felipe Melo yönetimi harekete geçirdiGerekirse 15 verilir başka transfer yapılmaz.Ama bu adam alınmalı.

Gerekli yerlerede ya paftan ya da bonservissiz genç oyuncular alırız.Uzun zamandır böyle bir orta sahaya sahip olamamıştık.Hatta Okan-Emre-Suat'tan beri.
 
Cevap: Felipe Melo yönetimi harekete geçirdiEğer yine birkaç milyon euro ile elimizden kaçırırsak kimse bizde Ünal Aysal var demesin
 
Cevap: Felipe Melo yönetimi harekete geçirdiAdam kendi de dedi zaten, "umarım bonservisim alınır ve Galatasaray'la 5 yıllık imza atarım" diye. Buna benzer birşey hatırlıyorum.Adam resmen savaşıyor. Bazen tek başına ortasahaya hakim oluyor. Hem ofansif hem defansif yönden.10'a kadar yolu var. 10 milyon euro verin alın. Böyle adam bulmak zor. Kiralık oyuncu gibi oynamıyor. Takımı çok benimsemiş.Kesinlikle alınmalı. Ama 10 milyon euro'dan fazla da verilmemeli.
 
Cevap: Felipe Melo yönetimi harekete geçirdiBen Juventus'un daha az bir fiyata bırakacağını düşünüyorum kontratı göz önüne alınınca.Umarım bonservisini almayı başarırız.
 
Cevap: Felipe Melo yönetimi harekete geçirdiKesinlikle doğru hamle olur.Bonservisi 8-10 arası bir fiyat olursa çok iyi olur :)
 
Üst Alt