Felipe Melo yönetimi harekete geçirdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo yönetimi harekete geçirdi

d51c3melo.jpg

Felipe Melo'nun 3 maçta sergilediği performans, yönetimi harekete geçirdi.

Devamı GSCimbom Portal'da ..

Cevap: Felipe Melo yönetimi harekete geçirdi

Her zaman bi şey eksik oluyor bizim takimda.Geçen sene orta saha berbattı şimdi süper.Bu senede suratli kanat oyuncumuz eksik

Bonservisi alınsa çok iyi olacak. 13 Milyon eder, etmez değil, ama fiyatı düşürülse de fena olmaz.

Bonservis bedeli normal Juve'ye 25 milyon Euro'ya gelen Melo fiyatı 10 milyon üzeri olması gayet normal.Alabilir miyiz o konuda şüphelerim var şampiyonlar ligine direk gidersek belki.Yada Juve taksit ödeme kabul ederse olur bu iş.

son 3 senede orta sahamız yoktu şimdi son 2 senede kanadımız ve forvetimiz yok. hep bişeyler eksik hakkaten.

Gerekirse 15 verilir başka transfer yapılmaz.Ama bu adam alınmalı.

Gerekli yerlerede ya paftan ya da bonservissiz genç oyuncular alırız.Uzun zamandır böyle bir orta sahaya sahip olamamıştık.Hatta Okan-Emre-Suat'tan beri.

Eğer yine birkaç milyon euro ile elimizden kaçırırsak kimse bizde Ünal Aysal var demesin

Adam kendi de dedi zaten, "umarım bonservisim alınır ve Galatasaray'la 5 yıllık imza atarım" diye. Buna benzer birşey hatırlıyorum.

Adam resmen savaşıyor. Bazen tek başına ortasahaya hakim oluyor. Hem ofansif hem defansif yönden.

10'a kadar yolu var. 10 milyon euro verin alın. Böyle adam bulmak zor. Kiralık oyuncu gibi oynamıyor. Takımı çok benimsemiş.

Kesinlikle alınmalı. Ama 10 milyon euro'dan fazla da verilmemeli.

Ben Juventus'un daha az bir fiyata bırakacağını düşünüyorum kontratı göz önüne alınınca.Umarım bonservisini almayı başarırız.

Kesinlikle doğru hamle olur.Bonservisi 8-10 arası bir fiyat olursa çok iyi olur :)

Üst Alt