Felipe Melo'dan Galatasaray Haberine Yalanlama! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Akşam saatlerinde ESPN'in haberine göre Galatasaray'ın Felipe Melo'yu istediği haberleri ortaya çıkmıştı. Brezilyalı futbolcu bu haberleri sosyal medya hesabından yalanladı.

Süper Lig'in ilk yarısında beklentilerin aşağısında kalan ve eleştirilerin hedefinde olan Galatasaray'da Fatih Terim ile yönetim, kadroda yeniden bir yapılanmaya gitmek için çalışmalarını sürdürüyorlar.

Transfer dönemi ile ilgili bir çok söylenti ortaya çıkarken son iddia ESPN'den geldi.

Habere göre; Galatasaray, Felipe Melo'yu bedelsiz olarak kadrosuna katmak istiyor. Palmeiras ise Melo'nun karşılığında, sezon sonunda kontratı bitecek olan Mariano'yu renklerine bağlamak istiyor.

Melo'dan yalanlama

Çıkan haberler taraftarları bir hayli heyecanlandırdı ancak Melo, kendisine ait sosyal medya hesabından iddiaları yalanladı.

Screenshot_5.png
Kaynak: Fanatik

Melo’nun devri kapandı artık. Arada sorada tribünde görmek güzel olur, sahada değil.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray’lı yerli oyuncu ihtiyacımız olduğu için ve futbolu burada bırakması için istiyorum Arda’yı.

Melo ile Arda’yı aidiyet konusunda bir tutmamamız gerektiğini düşünüyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yerli konusuna katılıyorum da Melo belki Arda'dan daha büyük Galatasaraylıdır sahada. 2011-2015 kadrosunun en fanatik Galatasaraylısı Sabri ile kavga ediyordu sahada isteneni vermiyor diye. Bize böyle bir saha içi lideri lazım. Tribünde Arda en büyük Galatasaraylı olabilir, lafım yok.

İnşallah transfer haberi yalandır. Allahaşkına 36 yaşına gelmiş adamdan neyin performansını alacağız bu yaştan sonra. Bize 2010'ların başındaki yeni melolar lazım. Efsanelerimiz efsane olarak kalsın.

Mariano Nagatomo niye gidiyor o zaman derler Melo gelecekse.
Sanmıyorum.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yiğit Karagöz

Kendisi Galatasaray efsanesidir. Öyle de kalması lazım. O yüzden gerek yok böyle maceralara. Bizim bildiğimiz Melo olarak kalsın aklımızda.

Üst Alt