Felix Baumgartner 39.000 Metreden Atladı - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felix Baumgartner 39.000 Metreden Atladı

Cevap: Felix Baumgartner 39.000 Metreden Atladı

Ortamdaki ses hızının 1.24 katı hıza ulaşmış. Sadece geçmekle de kalmamış üzmüş sesi Felix reyiz.

6MynU.png

adam müslümanmış gözümde büyüdü :005::016::016:

Helal olsun adama. :tiphat:

canli izlerken ben bile cok heyecanlandim.hele bosluga kendini atarken sanki kendim düstüm

ben nokia tlf ile cekiom aynadan sefiller nikon kullanir ;) bence

AHHAHAHHA nıkon 2 milyar sn hala nokiya 5800la kopmaya calısanlardansın galba gangamla bile kopamıom ben nokyada en iyisi nikon ama muzikde olsa nikonda super olur hem cok kopuk profil fotoları cekeriz

nikonda muzık olmadıgı ıcın depresf oluo profl potolarım :SS::SS:

basin toplantisini izledim... parasutunu erken acmasinin sebebi, obur adama saygi duydugu icin erkenden acmis rekorunu kirmamak icin. helal olsun

:ayatollah::ayatollah:

Cevap: 37.000 Metreden Atlayış | Sky Türk Canlı

1.224 km değil mi ses hızı? 1100 civarındaydı bunun max hızı. Nasıl geçiyor ses hızını? Birde görüntülerde ses duvarını geçme tarzı bişey olmadı.

Ses hızı bariyeri deniz seviyesinde saatte 1224 kilometre kabul ediliyor. Fakat, 9 bin metreden sonra bu hız saatte 1091 kilometre kabul ediliyor. Baumgartner da 1091 kilometre hızı 9 bin metrenin üzerinde kırdığı için ses hızını aşmış sayılıyor.

O değilde bu adam nası ölmedi lan.

En son atlamak için ayağa kalktığında benim pc başında başım döndü dünyayı tepeden görünce. Deli cesareti vala.

Üst Alt