Fellaini ''Arda'yı bilerek sakatladım'' | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fellaini ''Arda'yı bilerek sakatladım''

Nasıl yani...

“Arda’ya yaptığın hareket centilmenlik dışı bir giriş değil miydi? Sakatlamak mı istedin?” sorusuna şok cevap!

İlk yarıda Belçika’dan Fellaini, Arda’yı sert bir şekilde yere indirdi. Acılar içinde kalan milli futbolcu sedyeyle alınarak kenarda tedavi gördü. Gol attığı ikinci yarının sonunda sahayı sekerek terk eden Arda’nın MR’ı çekilecek.

Sağ ayağına bandaj takılan ve takım otobüsüne doktorların yardımıyla binen genç yıldızın durumunun ciddi olmasından korkuluyor. HABERTÜRK, maçtan sonra Fellaini’ye “Arda’ya yaptığın hareket centilmenlik dışı bir giriş değil miydi? Sakatlamak mı istedin?” diye sordu. Belçikalı futbolcu, karşılığında hiç beklemediğimiz bir cevap verip “Evet, futbol böyle bir oyun” diye konuştu. Everton’da oynayan Fellaini’nin, 3 kez aynı soruyu tekrarlamamıza rağmen “Evet” demesi şaşkınlık yarattı. Ancak futbolcunun kötü İngilizce’si kafalarda soru işareti bıraktı.

HTSPOR / Ulaş GÜRŞAT

Cevap: Nasıl yani...

Anlamamıştır soruyu, "Yenilgi hakkında ne diyosunuz?" diye sordu sanmıştır.

Başka bir seçenek gelmiyor akla. Yoksa o iğrenç saçlarından yolmak zorunda kalacağız.

Maroune_Fellaini_23_original.jpg

NEFRET!!:mad::sopa::ka10::ka10::ka10:

dünyanın her yerinde sporcunun zeki çevik ve ahlaklısının sevildiğini zannediyodum, bu açıklamadan sonra bi ceza gelmesi lazım...

Üst Alt