Fener Çekildi!


08aafIntern_Sportgerichtshof.jpg
Sarı-lacivertli kulüp, CAS davasından vazgeçti.Haberin Devamı GSC Portal'da
 
Cevap: Son Dakika: Fener Çekildi!cekse ne olur uefa simdi dahada basacak yoksa takimlerini dusurdu diger ulke kulubleri ne goz ile bakacak uefa ve fifaya fransa, yunanistan, italya, isvecre gibi ulkere mesela
 
Cevap: Son Dakika: Fener Çekildi!-''cas davası bizim namusumuz''

-yani?

-davadan vazgeçtik.

-ha tamam şimdi oldu
 
Cevap: Son Dakika: Fener Çekildi!Kaybedecekler o yüzden hepsi. Kaybettikleri taktirde 2 katı tazminat ödeyecekler normaldir çekilmeleri. Yöneticileri de kaçamak cevap veriyordu zaten bu konuya. Beklenen bir karardı. :)
 
Cevap: Son Dakika: Fener Çekildi!Casıla Casıla, ''Ama bizim Cas'ta davamız var. Hele bir sonuçlansın o zaman görürsünüz siz'' diyen, muhteşem Fener Bostan, bostan korkuluğu taraftar güruhu şimdi ne yapacak ?Ayıp yahu.
 
Cevap: Son Dakika: Fener Çekildi!Casıla,Casıla ama bizim Cas't davamız var. Hele bir sonuçlansın o zaman görürsünüz siz diyen, muhteşem Fener Bostan, bostan korkuluğu taraftar güruhu şimdi ne yapacak ?Ayıp yahu.Öküze tapar gibi tapmaya devam abi, napacaklar başka. Bu kadar dönek yönetici ve taraftar topluluğu az bulunur.
 
Cevap: Son Dakika: Fener Çekildi!3 saat sonra kıyamet kopacak bugün gündem bu olur 3 milyar euro alıcaklardı 45 düş kaldı 2.955 kaldı :)
 
Cevap: Fener Çekildi!Tam da etik kurulunun bir türlü "tahmin edemediğimiz" raporunu açıklayacağı haftaya denk gelmesi de rastlantı herhalde.. :ays:Gurur ve onur? :coffee:
 
Üst Alt