Fener, Lugano'nun Transferi İçin Görüşmelere Başladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fener, Lugano'nun Transferi İçin Görüşmelere Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Luganonun transferi

Gemiyi önce fareler terkedermiş dediler ,baktım önce Nihat , arkasından futbolcular atladılar suya. Hayret !!!

Cevap: Luganonun transferi

Gökhan Gönülde çiziyor façalarını yakında. Lugano futbol düşmanıydı, Darısı Emre Belözoğlunun başına.

Cevap: Lugano'nun Transferi

Dün net aleminde bir espri geziniyordu çok gülmüştüm.

Tam olarak hatırlayamasam da şuna benzer bir şeydi.

"Kaan ben Emre abin,beni buradan aldır":asd:

ne biçim gs'lisiniz siz, başkasının üzüntüleriyle mutlu mu oluyorsunuz? böyle ezik şeyleri genelde fenerliler yapar, kilitleyin şu konuyu, kendi takımımızla ilgilenelim

Arkadaşım biz duracağımız kadar onurlu durduk, sırf bu Galatasaraylılık etiği adına Aziz Yıldırımın 10 yıldır yaptığı şikeyi satın aldığı hakemleri medyadaki yardakçılarını sineye çektik. Eğer tersi durumda olsaydık bugün Türkiyede değil tüm dünyada bizimle dalga geçiliyordu. Fenerbahçe tv 24 sat yayın yapıyordu. Galatasaray kulübü zaten olunabilecek en ahlaklı tutumu sergilemiştir. Ama bırakında biz taraftarlar dalgamızı geçelim. Futbol Cumhurbaşkanlığı resepsiyonu değildir. 106 Yaşında GS maçını izlemeye gelen fatma nineye Fatmagülün suçu ne diye dalga geçenleride savunma bir daha. Anguta ondan yeterince var.

ne biçim gs'lisiniz siz, başkasının üzüntüleriyle mutlu mu oluyorsunuz? böyle ezik şeyleri genelde fenerliler yapar, kilitleyin şu konuyu, kendi takımımızla ilgilenelim

Lugano nun transferinin bizim transfer forumumuzda ne işi var. Nereye giderse gitsin bize ne...

Sadece fb ile ilgili değil hemen hemen her kulüple ilgili haberler yer alıyor bu forumda. Lugano gibi önemli bir futbolcunun transferi de yazılacak tabiki ne sakınca var bunda. Ayrıca bize ne dediğin adamın kulübüyle ilgili absürt bir fotoğrafı avatarın yapmışsın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt