fener ol - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Birisi yazmisti forumda eger Uefa kabul ederse diger kluplerinde para aktarmalarinin onunu acmis olmaz mi. Bana pek mantikli gelmiyor sikisinca ac bir SMS hatti bas istedigin kadar para :unsure:

Saf taraftarım hala anlamadı ona yanıyorum.

Fenerolun transferle ilgisi yok tamamen nakit akisi problemini cozmeye yonelik hamle. A.koc ve yonetimi marttan sonrasini goremiyoruz demisti. Mevcut kadro odemelerini yapmalari icin yeni krediye ihtiyaclari vardi onu alsalar extra kredi borcu olacakti ve uefa affetmeyecekti !! Fenerol la transfer gelecek diye yutturdu aligiller !

Zannediyorlarki o 18 milyon euro hesaplarinda duruyor, coktannnn o para gitti mevcut kadro odemelerine!!!

Diyarbakır'da naylon çadırda yaşayan Muzaffer Karaman (16): "TV'de Fenerbahçe’ye yardım kampanyası vardı. Hattımda son 20 TL vardı. Ben de bağış yaptım. Çünkü Fenerbahçe zor durumdaydı." Muzaffer Karaman, çöpte bulduğu Fenerbahçe bayrağını da yıkayıp direğe astı.

D9z1xqAX4AIkqHi.jpg

Allah akıl fikir versin diyelim

Biriktirdiği formaları satarak 'Fener Ol'a bağışlayan 13 yaşındaki Civan Çapraz, Fenerbahçe Altyapı seçmelerini geçemedi ve gözyaşlarıyla evine döndü. IMG_20190625_230556.jpeg

Diyarbakır'da naylon çadırda yaşayan Muzaffer Karaman (16): "TV'de Fenerbahçe’ye yardım kampanyası vardı. Hattımda son 20 TL vardı. Ben de bağış yaptım. Çünkü Fenerbahçe zor durumdaydı." Muzaffer Karaman, çöpte bulduğu Fenerbahçe bayrağını da yıkayıp direğe astı.

D9z1xqAX4AIkqHi.jpg

Muzaffer'in yaşadığı bu yokluğu siz yaşıyor olsaydınız, onunla aynı durumda olsaydınız ve Galatasaray da bu kampanyayı yapsaydı siz Galatasaray'a o bağışı yapar mıydınız?

Üst Alt