fener ol - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Var ama fazla anlamı yok. Garenta nef falan anca damlıyor hiç sponsorumuz olmalasalar bile fazla bi etkisi olmaz bence.zaten yıllardır o yüzden eleştiriyoruz ,ahmet çalıkın maaşını bile karşılamayan sponsorlar ala ala piyasamız yerlerde sürünüyor.

Haklisin ama bu paranin yadsinamaz bir degeri oldugunu degistirmiyor

Bir analoji kurarak ilerlemek gerekirse Fenerbahce an itibariyle cok kotu bir kangren vakasi. Kollari ve bacaklari kesilecek. Toplanan her kurus bir bacagin belki de kurtarilmasini saglayacak. Evet elbette hicbir zaman saglikli komple bir vucut kadar iyi olmayacak hali ama bir bacak sifir bacaktan iyidir. Ayrica ileride protez takilirken bir bacak tasarruf ettirir.

Yani bazilari oyle bir yaziyor ki sanki bu kampanya Fener'in tum problemlerini cozemiyorsa gereksiz hale gelmis oluyor sanki. Her seyi cozmeye gerek yok, en ufak problemi bile cozse kardir.

Ha bununla beraber nihai rakami duymak gerek, onemli olan o. Eger tum bu tantana ve dilencilik sureci hedeflenen 350m TL'nin cok altinda sonuclanirsa ortada cok ciddi bir prestij kaybi ve psikolojik yikim olacak. Fenerbahceliler acaba dusundugumuz kadar buyuk degil miyiz sorusunu soracaklar.

Eger iddia edildigi gibi 50m-100m bandina ulastilarsa bu bile basli basina buyuk basaridir bence.

BiP Spor'un paylaştığı videoda Fenerli gazeteci 300.000 mesaj atıldı ve toplam 50 milyon tl olduğunu söylüyo..
300.000 mesaj 6 milyon Tl yapar. 50 milyon olarak Ali Koç'un koyacak dendiği parayı diyordur ki Ali Koç yönetim olarak Fener'e 150-200 milyon koyduk daha fazla yapacağımız bir şey kalmadı tarzı da konuşmuştu. Bu bana Yandez hikaeyisini hatırlatıyor sözde ondada müthiş paralar kazanacaklardı.

300.000 mesaj 6 milyon Tl yapar. 50 milyon olarak Ali Koç'un koyacak dendiği parayı diyordur ki Ali Koç yönetim olarak Fener'e 150-200 milyon koyduk daha fazla yapacağımız bir şey kalmadı tarzı da konuşmuştu. Bu bana Yandez hikaeyisini hatırlatıyor sözde ondada müthiş paralar kazanacaklardı.
300.000 mesajın yanında iş adamları da destek olmuştur..

Kolpa basın yine klasik sayıları şişiriyor bakıyorum... gerçeği %10 bile değildir..

Özellikle vizyon reyizin 9 ayda gömdüğü ceset fener ortadayken, nah alırlar o paraları

Galatasarayımızın bu hafta 2 kupayı da kazanması halinde kazanacağı para tam 500.000.000 TL

D6bbD00WwAAD8-l.jpg

Galatasaray’da Başakşehir maçı için kombineler dışında kalan 7 bin 500 bilet için 100 bine yakın talep geldi. Galatasaray, sadece bilet satışından yaklaşık 5 milyon liralık kaynak sağlayacak.

34 milyon avro toplanmıs 12 milyon sms demek bu. inandırıcı değil. ki aziz yıldırımdan sonra azımsanmayacak kadar kişi yol ayrımına gitti fb ile neredeyse

Kulübe başkan yada yöneticiler tarafından yapılan maddi yardım FFP'ye göre gelir kalemi olarak kabul edilmediği için böyle bir dolandırıcılık yaptılar. Açıklanan paranin 10'da 1'ini bile taraftar vermemiştir.

34 milyon euronun 25ü zenginlerden kalanı halktandır.

İnsanlar mal olduğu için ve Acun - Tv8 etkisi ile bayağı topladılar.

Neyse son sıkacakları kurşun bu oldu.

bizim şampiyonluk kutlamaları için stada girişte kombineler mi geçerli yoksa ayrıca para mı veriliyor

50 tllik bi ücret koyulsa şampiyonluk kutlamaları için, birde ordaki storedan alışveriş yapılsa, son maç da bi zahmet sivasa koyup galibiyet primi alsak kaç para yapar ve fenerin bu para için kaç smse ihtiyacı var :asd:

bizim şampiyonluk kutlamaları için stada girişte kombineler mi geçerli yoksa ayrıca para mı veriliyor

50 tllik bi ücret koyulsa şampiyonluk kutlamaları için, birde ordaki storedan alışveriş yapılsa, son maç da bi zahmet sivasa koyup galibiyet primi alsak kaç para yapar ve fenerin bu para için kaç smse ihtiyacı var :asd:
Kombine sahipleri girebiliyor diye biliyorum.
Geri kalan kontenjan icin de GS Store üzerinden kampanya olabilir.

Üst Alt