Fener Taraftarı İsyanlarda ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
TARAFTAR AYAĞA KALKTI!..

Aykut Kocaman’ın olağanüstü bir gelişme olmadığı takdirde “transfer yok” açıklaması Fenerbahçeliler’i kızdırdı. Taraftarlar yönetim tarafından kandırıldıklarını savundular.

Fenerbahçeli taraftarlar Sportif Direktör Aykut Kocaman’ın transfer olmayacağı yönündeki açıklamalarına büyük tepki gösterdi.

Antu.com isimli internet sitesindeki forumlarda yönetimi eleştiren taraftarların asıl hedefi ise Başkan Aziz Yıldırım oldu. Üç şampiyonluk söz veren Yıldırım’ın, Galatasaray kadrosunu güçlendirirken böyle sessiz kalmasının koltuğunu tehlikeye sokacağı görüşü ağırlık kazanırken, taraftarların yorumlarından bazıları şöyle;

- Kocaman’ın açıklamaları transfer işini beceremediğimizin başka bir söyleniş tarzı...

- Yönetim birilerini almak istiyor ama alamıyor. Sonra da “transfere gerek yok” diyor.

- Taraftarı enayi yerine koydular... Nihat Özdemir hepimizi kandırdı...

- Şampiyon olamazsak bu yönetimin son senesi olur...

- Yönetime yakışan en başta çıkıp transfer yok demeleriydi. O zaman Nihat Özdemir niye konuştu, herkesi umutlandırdı. Taraftar bunu affetmez...

- Paramızla rezil oluyoruz. Hadi takım çok formda olsa, ya da çok iyi futbol oynasa “transfere gerek yok” diyeceğim. Ama 2 maçta 5 gol yedik.

- Daum takımı yeterli bulmuyor. Hatta futbolcular bile takviye istiyor. Yönetim “hayır” diyor... Ya yapmıyor, ya da yapamıyor...

- Daha çok ağlarlar taraftar maça gelmiyor diye...

TARAFTAR AYAĞA KALKTI!.. | Maraton.com.tr

Cevap: Fener Taraftarı İsyanlarda !

- Taraftarı enayi yerine koydular... Nihat Özdemir hepimizi kandırdı...
:D

Simdi bu haberin onlardaki etkisini okumak eglenceli olurdu. Kan cikar gibi geliyor bana :) Kesin ziyaretciye kapatirlar yine.

Arkadaşlar fener ciddi anlamda GS'den de büyük borç batağında üstelik bu borçların karşılığı yok.

fener ile manu nun kaderi aynı. sakın basarılar yönünden falan sanmayın. ikiside borç içinde ama güllük gülistanlık gibi göstermeye calısıyorlar herşeyi

yahu bunlar borç batağında.. yıllardır çok zenginiz diye milleti kandırdılar, GS ile fakir fukara diyerek dalga geçtiler... Gerçek çulsuz kim gördük. Sen kimsin yahu koskoca GS ile mali boyutta boy ölçüşecek...

Haddini bil kuş :)

fener ile manu nun kaderi aynı. sakın basarılar yönünden falan sanmayın. ikiside borç içinde ama güllük gülistanlık gibi göstermeye calısıyorlar herşeyi

manu nun yanılmıyorsam 700 m sterlin borcu var. Onlar ne olursa bir şekilde çıkış yolu bulurlar ama f7 ancak stadın yanındaki b.klu dereyi ıslah edip turizme açarsa kimse onları tutamaz:D

hahaha quaresma yı bekliyolardı kesin geldi diyolardı :D:D siz bizmisiniz her istediğinizi alasınız ya :D

Fenerbahçe'nin 10 yılda transfere harcadığı parayı 1 yılda harcadık :)

İsyan etmeleri normal.

Üst Alt