Fenerbahce 0-0 Galatasaray Şampiyonluk Maçının Öyküsü (12 Mayıs 2012) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahce 0-0 Galatasaray Şampiyonluk Maçının Öyküsü (12 Mayıs 2012)

Dayım ve kardeşimle izliyorduk. Maç boyunca çıt çıkmadı kimseden. Stresten heyecandan tepki verecek halimiz kalmamıştı. Babam yemek söylemişti 1 saat beklemişti kenarda kimse yüzüne bakmamıştı.

Maçın bitişiyle haykırarak evde koşmamızı unutamam..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O zamanlarda kalemizde kaleci varmış

Şu oyunun yarısını oynayabilsek bu hafta yeneriz orada onları.Savunma hatları aşırı formsuz,gel gelelim yine en kötü kıçlarına başlarına çarpar yenerler bizi :/

Bende dahil çoğu kişi rahattı bu maç, kendi sahamızda bunlara karşı oynadığımız ezici futbol ve beraberliğin yetmesi bize bu güveni verdi sanırım.

ne rahat izlemesi yahu.

Fena stres yapmistim o godugumun playoff yüzünden. Bi sekilde sampiyonlugu bu lavuklara kaptiracaz diye ödüm kopuyordu. Maci izlerken cok zor anlar yasadim. O kadar zordu ki, bitis düdügüyle birlikte hala sevinemiyordum, hala olayin farkinda degildim. Sonra biraz kendime geldim evi yiktim, resmen yiktim. Annemin sevinc göz yaslarini daha dün gibi hatirliyorum. Kadincagiz, sampiyonluktan ziyade, benim bu denli sevinmeme seviniyordu ve göz yasi döküyordu. Simdi acip izlesem yine icim kipir kipir oluyor, hatta kendi kendime diyorum, nasil dayanmis yahu bu heycana.

Cumartesi cikip oynayacaz, yeniliriz yeneriz bilemem. Ama biseyi kesin olarak biliyorum ki, bu Galatasaray Sevgisi cok farkli bisey. Maglubiyette dünyayi basina yiktigi gibi, Galibiyette de herseyi unutturup dünyayi güllük gülistanlik gösterebiliyor.

Iyi ki Galatasarayliyim...

altıpastan kaçan kafa vuruşu hariç hiç bir pozisyon vermemiştik. Ujfalusi atıldıktan sonra baya korkmuştum maç gidiyor diye ama neyse ki korktuğum gerçekleşmedi.

Biraz da şanslıydık. Gönül,Alex,Sow yoktu ilk 11'de.

altıpastan kaçan kafa vuruşu hariç hiç bir pozisyon vermemiştik. Ujfalusi atıldıktan sonra baya korkmuştum maç gidiyor diye ama neyse ki korktuğum gerçekleşmedi.

Biraz da şanslıydık. Gönül,Alex,Sow yoktu ilk 11'de.
playoffta içerde oynadılar da ne oldu....20 pozisyona girdik ama fener balı teşrif etti ve kancık bi gece oldu bizim adımıza.şampiyon ol sonra fener,bjk ve trabzonla 6 maç daha yap.....böyle bişey yok ya.çok sinir bozucu.

kahvede maçın bitişiyle sandalyeler üstünde kendimden geçmem
kahveden çıkınca caddede koşmam
eve gidince 4-5e kadar tvde kutlamaları izleyip forumda takılmam
ertesi gün saat 1'de cevahirde kutlama için bilet sırasına girmem
akşamına kutlamaya gitmem
kutlamada sahaya girmem
mehmet batdal yiğit gökoğlanla diyaloglarımız
ertesi gün sınav haftamın başlaması (lise1)
her şeyiyle efsaneydi

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

macı kahvede izlemiştim nasıl geçti o 90 dakika anlamamıştım harbi, ömrümden ömür gitti ter içinde kalmıştım maç sonunda kutlamalara gittik içtik eğlendik sabaha kadar harika bir gündü

O kadar stresliydi ki Ujfa kırmızı yedikten sonra kalan süreyi izlemeye dayanamayıp dışarıya çıkmıştım. Gerçekten çok iyi savunma yapmıştık, Semih'in Muslera'dan dönen kafası dışında ciddi pozisyon vermedik.

Üst Alt