Fenerbahçe, Alper İle Anlaşamadı ! | Eskişehir'e Dönüyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Alper İle Anlaşamadı ! | Eskişehir'e Dönüyor

Fenerbahçe ile yaptığı ilk görüşmelerde anlaşma sağlayamayan Alper Potuk, Eskişehir'e dönüyor.

ÖMER TEMELLİ: ALPER POTUK'UN TRANSFERİNDE PÜRÜZ ÇIKTI

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Temelli, Eskişehirspor'dan kadrolarına katmak için görüşmelerini sürdürdükleri Alper Potuk'un transferinde pürüz çıktığını ifade etti.

Sarı-lacivertli yönetici, twitter'daki hesabında taraftarların transfer çalışmalarıyla ilgili sorularına cevap verirken, Alper'in transferinde pürüz çıktığını kaydetti.

Temelli, bir taraftarın ''Niye pürüz çıktı'' şeklindeki sorusuna verdiği cevapta, ''Alper'in alacağı rakamda pürüz çıktı'' dedi.

Transferdeki pürüzle ilgili bir soru üzerine de ''Para değil dengeler önemli'' şeklinde cevap veren Fenerbahçeli yönetici, Alper'e verilecek rakamın, takımdaki diğer oyuncuların aldıkları ücretlerle dengeli olması gerektiğini ifade etti.

Temelli, ''Aşılamayacak bir pürüz mü?'' biçimindeki soruya da ''Çözülebilir, Alper'e bağlı'' şeklinde cevap verdi.

Bu arada Temelli, anlaşma sağlandığı ifade edilen Özgür Çek'in transferinde ise bir sorun olmadığını kaydetti.

Öte yandan Fenerbahçeli yönetici, yabancı oyuncu transferiyle ilgili olarak ''Salı, çarşamba belli olur'' ifadelerini kullandı.

Alper Potuk Eskişehir'e dönüyor

puhahahahaa ben boyle olacağını söylemiştim.para falan da hikaye.kesin düşme konusunda madde koydurmak istedi serbest kalırım diye angutlar kabul etmedi

Cevap: Alper’le anlaşamadılar

Anlaşırlar Alper de çıkar "Onu bunu bilmem arkadaş geçen yıl alnımızın akıyla şampiyon olduk"der.

aziz yildirim olsa tekme tokat o sozlemeyi imzalatir sonrada yedirirdi lan.

Aldığı paranın aynısıysa bence bunlar fazla para ödemek istemiyor, dolayısıyla 5 milyon euro bonservise de kimbilir hangi zaman aralığı için anlaşmışlardır.

Bakalım ... Fb sitesi yalanlar , eğer haber yalansa .

Ama doğru da olabilir haber . Fb'nin her işinden şüphe ederim ben artık :eek:

Fenerbahçe de ilginç bi takım olmadık adamlara senelik 3-5 mn euro verir(Guiza,Baroni vs) Alpere aynı parayı vermeye kalkar, Tuncayı para konusu yüzünden kaybeder vs.

Gerizekalı değilse fenere gitmez,eskişehir de de kalmaz. 2 side düşecek çünkü.

Cevap: Alper’le Anlaşamadılar

Bence FB medyasının oyunu bu. Alper için Galatasaray devrede deyip Fener'e imza attırırlar. Böyle Galatasaray 'a karşı sanal bir çalım atmakla övünürler. Tıpkı Emenike 'de olduğu gibi.

Yokbe reis bence Alper kendi fiyatını yükseltmek istiyor haklıda çocuk seneye bank Asyada oynamak var. Fener medyasına kalsa kaynanaları ölse nasılsa bizden bilecekler, tıpkı bu Alper olayında olacak olduğu gibi. Yani bunun oyun olduğunu sanmıyorum sadece çocuğun idealleriyle ilgili bir durum Bank Asyamı, Paramı, Süper Ligmi ;)

Bence FB medyasının oyunu bu. Alper için Galatasaray devrede deyip Fener'e imza attırırlar. Böyle Galatasaray 'a karşı sanal bir çalım atmakla övünürler. Tıpkı Emenike 'de olduğu gibi.

Fener en yuksek parayi onerir bu konuda problem olmaz ,haber %99 yalan belki bir ihtimal opsiyon istemistir Alper dusmeyle ilgili

Üst Alt