Fenerbahçe Avukat Dupont’la Anlaştı


Fenerbahçe,UEFA ve TFF’ye karşı CAS’ta dava açıyor. Sarı lacivertliler dava için Bosman kanununun mimarı,avukat Jean Louis Dupont’la anlaştıFırat GünayerDosyaları görünce kesin kaçar:happynew:
 
Cevap: Fenerbahçe Jean Louis Dupont’la anlaştıFenerbahçe isterse Jan Jak Russo'yla anlaşsın, bank asyada oynayabilecekse yatsın kalksın dua etsin.

Bizim ligimizde yerleri yok. Ben sahtekar dolandırıcı adamları ligimiz hiçbir tabakasında görmek istemiyorum.
 
Cevap: Fenerbahçe Jean Louis Dupont’la Anlaştışike yaptılar bilyolar. hem suçlu hem güçlüler bıdık hacolar.bunlar sadece göz boyar,o belgeler göz açar.
 
Cevap: Fenerbahçe Jean Louis Dupont’la Anlaştıbiz moussa sow'u bekliyorduk ama bu da idare eder herhalde !forvet yerine avukat transfer etti adamlar :)
 
Cevap: Fenerbahçe Avukat Dupont’la Anlaştıahaha :D ne adamlar ya ? uefa tffye karar aldırarak cas olayını bitirdi ama bunların derdi zaten avrupaya katılmak değil . trabzonun katılmaması ...
 
Cevap: Fenerbahçe Avukat Dupont’la Anlaştıuefa yı ellerinden geldiği kadar çomaklayıp dursunlar, dursunlar ki uefa da onlara kimle uğraştıklarını hiç unutamayacakları daha büyük bir acı yaşatsın onlara
 
Cevap: Fenerbahçe Avukat Dupont’la Anlaştıhem bank asyada oynamak istiyorlar sonrada uefaya dava açıyorlar napmaya çalışıyorlar acaba
 
Cevap: Fenerbahçe Avukat Dupont’la Anlaştıimages
Fenere çakmak lazımdı.Alın size dupont. :)
 
Cevap: Fenerbahçe Avukat Dupont’la AnlaştıYazık lan adamların forvete defansa orta sahaya ihtiyaçları var durmadan avukat transfer ediyorlar :D(şunuda söyleyeyim boşuna umutlanmasınlar o adamda fıs fıs gibi taraftara oynayıp paraları götürecek :) )
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt