Fenerbahçe Başkan Adayı Eyüp Yeşilyurt: "Caner Erkin'i tesislerin tuvaletine bile sokmam" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Başkan Adayı Eyüp Yeşilyurt: "Caner Erkin'i tesislerin tuvaletine bile sokmam"

baskan-adayinin-caner-i-tesisin-tuvaletine-bile-14222913_2604_o.jpg

Fenerbahçe, Seçimli Olağan Genel Kurul öncesinde FB TV'de başkan adayları Eyüp Yeşilyurt ve Ali Koç bir araya geldi ve seçimle ilgili değerlendirmeler yaptılar. Yeşilyurt'un, "Formamızı yere atanları tesislerin tuvaletine bile sokmam Başkan" sözlerinin ardından Ali Koç şaşkınlık yaşadı. Koç, Caner'in ismini duyduktan sonra, "Yapmamıştır öyle şey" cevabını verdi.

Eyüp Yeşilyurt
: "Futbolcu geliyor, 35-40 bin kişinin içinde formayı yere atıyor. Bunu yapanı tesislerin tuvaletine bile sokmam.Bunu yapanlar milyon Euro alan topçular. Sayın Ali Koç'tan ricam, formaları yere atan topçuları tesislerde tuvalete bile sokmasın."

Ali Koç: "Oldu mu böyle bir şey?"

Eyüp Yeşilyurt: "Caner formayı yere attı başkanım."

Ali Koç: "Ben hatırlamıyorum. Caner öyle bir şey yaptı mı? Yapmamıştır. Böyle bir saygısızlık yapmaz."

baskan-adayinin-caner-i-tesisin-tuvaletine-bile-14222913_6099_m.jpg

baskan-adayinin-caner-i-tesisin-tuvaletine-bile-14222913_2419_m.jpg

baskan-adayinin-caner-i-tesisin-tuvaletine-bile-14222913_2604_o.jpg

Fenerbahçe, Seçimli Olağan Genel Kurul öncesinde FB TV'de başkan adayları Eyüp Yeşilyurt ve Ali Koç bir araya geldi ve seçimle ilgili değerlendirmeler yaptılar. Yeşilyurt'un, "Formamızı yere atanları tesislerin tuvaletine bile sokmam Başkan" sözlerinin ardından Ali Koç şaşkınlık yaşadı. Koç, Caner'in ismini duyduktan sonra, "Yapmamıştır öyle şey" cevabını verdi.

Eyüp Yeşilyurt
: "Futbolcu geliyor, 35-40 bin kişinin içinde formayı yere atıyor. Bunu yapanı tesislerin tuvaletine bile sokmam.Bunu yapanlar milyon Euro alan topçular. Sayın Ali Koç'tan ricam, formaları yere atan topçuları tesislerde tuvalete bile sokmasın."

Ali Koç: "Oldu mu böyle bir şey?"

Eyüp Yeşilyurt: "Caner formayı yere attı başkanım."

Ali Koç: "Ben hatırlamıyorum. Caner öyle bir şey yaptı mı? Yapmamıştır. Böyle bir saygısızlık yapmaz."

baskan-adayinin-caner-i-tesisin-tuvaletine-bile-14222913_6099_m.jpg

baskan-adayinin-caner-i-tesisin-tuvaletine-bile-14222913_2419_m.jpg

Millet Ali Koç’tan çekinip imza vermiyormuş. Dolayısıyla 200 imza gerekirken 70 imza toplayabilmiş. Yarına kadar gerekli imza sayısına ulaşamazsa Ali Koç seçime tek başına giriyor.

yaptıkları programa baktım biraz da ali koç yanına taraftarın tekini almış yarim saat konusmuslar. baskan adayı olmayı bırak konusmayı bile bilmiyor eyüp bey. sembolik bir şey yani. soru cevap yapmışlar zaten :D

Üst Alt