Fenerbahçe Deplasmanına Lider Gideriz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Deplasmanına Lider Gideriz

şu 3 maçı alalım devre arasına 9 puanla gidelim olmayacak iş değil, umarım doğrudur onyekuru geldiyse. 2 3 transfer linnes ile 8 de 8 de yapılmayacak iş değil. Kaldı ki bu senede şampiyon olmayalım Fatih terime yine güvenirim ama oyun olarak çok kötüyüz. Alanyadan evimiz de 3 4 yiyecektik gerçekten utanç verici bir 3 puan oldu..

Ne olursa olsun eleştirsekde kızsakda Galatasaray eğer yaşıyorsa Terimsiz olmaz. Son 20 yılın özeti bu Galatasaray=F.Terim. Katılan olur katılmayan olur ama terimin kredisi benim gözümde şampiyonlukla ölçülmez.

Kadıköy deplasmanına kadar tam 8 maç, 24 puan var. 5 tanesi içerde ve sadece 3 deplasman bulunuyor.

15. Ankaragücü
16. Göztepe (D)
17. Antalya
18. Denizli
19. Konya (D)
20. Kayseri
21. Kasımpaşa (D)
22. Yeni Malatya

Bu 8 hafta sonunda şampiyonluk adımını atarız. Rakipler hem kırıcı maçlara çıkacak hem de birbirleriyle oynayacaklar.
8'de 8 yaparak
ya da
7G 1B ile
45-47 gibi bir puanla Kadıköy'e lider gideriz.
göztepe ve konya deplasmanları en zor maçlar o maçları kazanırsak o gazla kasımpaşa deplasmanında da kazanırız. evdeki maçlardan bahsetmiyorum zaten. 8'de 8 yapmamak için hiç bir neden yok

Gerçekçi olmak gerekirse şuandaki formumuzla ankaragücü maçına bile garanti gözüyle bakamıyorum ama açıkcası geçen senede 8 puam geriye düştümüzde ümitsizdim ama sonunda şampiyon olduk yine olabiliriz

Ankaragücü - 3
Göztepe - 1
Antalyaspor - 3
Denizlispor - 3
Konyaspor - 3
Kayserispor - 3
Kasımpaşa - 3
Malatyaspor - 3

8 haftada 22 puan yapar, 22. hafta sonunda 45 puan ile zirvenin tam içinde oluruz diye düşünüyorum.

Değil 8 de 8
8 de 4 bile yapamayız.

Ayrıca fener Kadıköy de her türlü bizi yener hatta tarihi fark atar.
Terim sever orda fark yemeyi

Terim istifa!

Değil 8 de 8
8 de 4 bile yapamayız.

Ayrıca fener Kadıköy de her türlü bizi yener hatta tarihi fark atar.
Terim sever orda fark yemeyi

Terim istifa!
Aynen aynen.

Bak ne güzel kaldırmış. Dimdik

images

Göztepe maçı hariç olmayacak seri değil.2.yarıda Onyekuru filande geldi.Tek zorlu maç Göztepe deplasmanı atlatırsak 8 de 8 gelir.

Üst Alt