Fenerbahçe Deplasmanına Lider Gideriz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Deplasmanına Lider Gideriz

Bu 8 mactan icerdeki 5'ini aliriz.Kasimpasa deplasmanini da aliriz.Konya ve Goztepe'ye muhtemelen takiliriz bir ihtimal birini alabiliriz.

Sonrasi 2 ileri 1 geri olur.Deplasmanda 2 galibiyet ust uste zor kazaniriz.

Böylesine aşırı ümitvar olmak için takımın vermesi gereken ışığı, bu sezon hazırlık döneminden beri tek bir maçta bile göremedim. Para girdisi sağlayacak birkaç futbolcu satılabilecek, yerlerine nokta atışı en az 4 futbolcu transferi yapılacak, eldekilerden verim alınamayan 3-4 tanesi aniden kendine gelecek de vs vs...Anlıyorum, taraftarlık duygusu böyle bir şey ama gerçeklerle yüzleşmenin vakti geldi de geçiyor bile. Pamuk ipliğiyle tutunmaya çalışıyoruz lige; Alanya futboluyla gayet de hakettiği 3 puanı almış olsa şu an havlu atmıştık!..''Çıkmamış candan ümit kesilmez'' den ötesi değil takımın durumu...

Alanya maçını izlediğine emin misin hacı.Bu takım bırak Fenerbahçe maçına lider çıkmayı sezon sonuna kadar liderliğı çıkamaz bu oyunla.Önümüzdeki takımların hepsi her hafta puan kaybetsin o zaman bile zor liderliğe çıkmak o kadar kötü oynuyo takım.

Bu kötü beşiktaş bu ligte 2. oluyorsa her şey mümkün.
Lakin bizim oynadığımız oyundan ziyade topçuların mücadele ye yanaşmaması hatta vurdum duymazlığıyla, bizim lider olmamız mümkün değil.

O 8 maçtan en fazla 5 tanesini kazanırız.
Evde banko bir fire veririz ve o 3 deplasmandan en fazla bir galibiyet alırız.

Söyle düşünüyorum da hemen katkı verebilecek kimi alabiliriz devre arasında?!? Pek bonservis de veremeyiz.
Elde 2 topçu vardı para edecek birisi Brügge de kendini yaktı öteki kum sahada bacağını bıraktı.

Bu sezon bay geçeceriz artık.

Gscimbom mobil

lig ve ligte bulunan takımlar o kadar boktanki olamaz diyemem.
Bu bakış açısını da doğru bulmuyorum, lige ve diğer takımlara haksızlık gibi geliyor bana. Mütevazı bütçe ve kadro yapılarıyla Alanya, Göztepe, Malatya ve hatta Rize, GB, Kasımpaşa gibi takımlar bile belli bir şablonda futbol oynamaya çalışıyorlar, kazanıyorlar yahut kaybediyorlar ayrı konu. Bizim takımın nasıl bir oyun planıyla sahaya çıktığını izah eden bir yorumcuya rastlamadım; 'vıdı vıdı' paslaşmalarla, tamamen spontane-doğaçlama bir şeyler yapmaya çalışan bir futbolcu grubundan başka bir şey göremiyorum. Bireysel yetenek ve fiziksel yeterliliği bir araya getirebilen futbolcu da olmayınca durum ortada. Kızanlar olacaktır ama takım bu futbolla iyi bile puan almış durumda!..

Üst Alt