Fenerbahçe Deplasmanına Lider Gideriz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Deplasmanına Lider Gideriz

Bu bakış açısını da doğru bulmuyorum, lige ve diğer takımlara haksızlık gibi geliyor bana. Mütevazı bütçe ve kadro yapılarıyla Alanya, Göztepe, Malatya ve hatta Rize, GB, Kasımpaşa gibi takımlar bile belli bir şablonda futbol oynamaya çalışıyorlar, kazanıyorlar yahut kaybediyorlar ayrı konu. Bizim takımın nasıl bir oyun planıyla sahaya çıktığını izah eden bir yorumcuya rastlamadım; 'vıdı vıdı' paslaşmalarla, tamamen spontane-doğaçlama bir şeyler yapmaya çalışan bir futbolcu grubundan başka bir şey göremiyorum. Bireysel yetenek ve fiziksel yeterliliği bir araya getirebilen futbolcu da olmayınca durum ortada. Kızanlar olacaktır ama takım bu futbolla iyi bile puan almış durumda!..
Anadolu takımlarında arayı açıp gidecek güç yok, oyun olarak ahım şahım değiller bana göre. Büyükler aşırı kötü vaziyette zaten lig de azıcık oyun oynayan iyi gözükür. Devre arası bir iki transfere bakar durumumuz. Bu iki transfer lig de başarı sağlar ama Avrupa'da tokat yemeye devam ederiz büyük bir ihtimal. Zaten orda başarı için baştan aşağı güzel planlama lazım. Yazın bir ton oyuncu al bunlar olmadı devre arası oyuncu al ile olacak iş değil.

Rezil futbol oynadığımızı görmezden gelirsek harika bir teori . Misal bizim yerimize Atalanta'dan Brighton'dan Getafe'den falan bahsediliyor olsak bu dediğinizin olma ihtimali kuvvetliydi fakat penis gibi futbol oynadığımız düşünülürse biraz zor o iş .

Rezil futbol oynadığımızı görmezden gelirsek harika bir teori . Misal bizim yerimize Atalanta'dan Brighton'dan Getafe'den falan bahsediliyor olsak bu dediğinizin olma ihtimali kuvvetliydi fakat penis gibi futbol oynadığımız düşünülürse biraz zor o iş .
Bu rakiplerin hepsi taş gibi oyniyor zaten o yüzden sansimiz yok evet...
Sanki premier league anasini satayim

Moderatör tarafında düzenlendi:
8 hafta sonra lider olabileceğimizi söylerken rakiplerin oynayacağı maçlara bakarak rahat konuştum. Ama Ankaragücü'ne son 5 dakikada 2 gol yiyerek 2 puan bırakacağımızı tahmin edemedim.

Terim kısmetli adamdır devre arası bir iki adam alır biraz motive biraz hırs katar bir iki maçta sahaya dalar yine şampiyon olur.

Üst Alt