Fenerbahçe Derbisinde İlk 11 Tercihleriniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Derbisinde İlk 11 Tercihleriniz?

Hocanin bugun oynattigi Onye’li oyun hatta sonradan ortasahay takviye yerine Emre’yi cikarmadan Falcao’yu oyuna almasi bence kesinlikle provaydi ve Onye’nin tam hazir olmamasindan dolayi cok iyi islemedigini gorduk

Ofansta nispeten isledi diyebiliriz ama ortasahamiz cok eksik kadi
Topu kapan malatyali solugu ceza sahasinveya kanatlarda alabildi

Ömer gibi ayni zamanda ortasahayi da parsellemeye yardim eden oyuncu tipi yerine Onye gibi ileride daha yetenekli ama ortasaha defansina daha az destek verebilen oyuncu secimi

Hoca bence bunu denedi ama

Bu oyun malatyanin ustumuze cok rahat gelebilmesine neden oldu bence

Bu yuzden Ömer’in orta sol-ic, sol-kanat oynamasi gerekir

Hirs
Azim Kararlilik Ihtiras Konsantre
Inanc Baglilik
Birliktelik Ruh Sakso
Sex

images

--------------Muslera--------------
-Mariano-Emin-Marcao-Linnes-
-----------Ömer---Donk-------------
-Feg-----------Emre------Saracchi
---------------Adem--------------

Dk 60'a kadar 0-0 götürüp 60'da

Falcao---->Adem
Linnes---->Onyekuru (Saracchi sol beke geçiyor tabi) değişiklikleri ile fişi çekiyoruz.

Kadıköy'deki maçta aşırı dirençli, agresif ve çirkef bir kadro ile sahada olmalıyız çünkü Fenerbahçe'nin kaybedecek daha çok şeyi var önde olmadıkları her dakika her gerginlik onları stres altına alacak zaten Ersun ve Ali Koç'ta topun ağzında beraberliğin bile yetmeyeceği bir moddalar.

Muslera
Mariano - Donk - Marcao - Sarrachi
Ömer Bayram-Çöl Bedevisi
Andone-Emre Akbaba-Onyekuru
Adem Büyük

Seri , Feghouli ve Falcao gibi yumuşak oyuncular ile başlamak intihar olur. Lemina oynayacaksa çöl bedevisini yedeğe atabiliriz. Gamerlar iyi bilir oyunlarda bazı karakterler diğer karakterleri ya da strateji oyunlarında bazı ırklar diğer ırkları counterlar. Bu ligte Fenerbahçe'nin takım özellikleri de bizi counterlıyor maalesef. Fizik gücü yüksek ve mücadeleye dayalı oyun bizi mahvediyor pamuk helva gibi dağılıyor takım bu yüzden derbi bizim için çok zorlu geçecek.

Eğer Fatih Hoca beni Fener falan ilgilendirmez ben çıkar aslanlar gibi topumu oynarım derse Başakşehir gibi rezil rüsva oluruz. Oynaması gereken oyun Alanya ve Ankaragücü'nün oynadığı oyun olmalı.

--------------Muslera--------------
-Mariano-Emin-Marcao-Linnes-
-----------Ömer---Donk-------------
-Feg-----------Emre------Saracchi
---------------Adem--------------

Dk 60'a kadar 0-0 götürüp 60'da

Falcao---->Adem
Linnes---->Onyekuru (Saracchi sol beke geçiyor tabi) değişiklikleri ile fişi çekiyoruz.
bu kadro 4den asagi yemez

Geçen sezon başak şampiyon gibi oynuyordu, bu sezon Trabzon şehri şampiyonluğa hazır.

Her seneye bir hikaye uyduruyorsunuz

Bizim içinse konuşulan tek şey

Havaya girersen Galatasaray çakar

Leminasiz:

Muslera
Mariano Ahmet Marcao Saracchi
Donk Seri
Adem Akbaba Kuru
Falcao

Leminali:

Muslera
Lemina
Kuru

Kalanlarin onemi yok kazaniriz

Kadıköy'deki maçta aşırı dirençli, agresif ve çirkef bir kadro ile sahada olmalıyız çünkü Fenerbahçe'nin kaybedecek daha çok şeyi var önde olmadıkları her dakika her gerginlik onları stres altına alacak zaten Ersun ve Ali Koç'ta topun ağzında beraberliğin bile yetmeyeceği bir moddalar.

Muslera
Mariano - Donk - Marcao - Sarrachi
Ömer Bayram-Çöl Bedevisi
Andone-Emre Akbaba-Onyekuru
Adem Büyük

Seri , Feghouli ve Falcao gibi yumuşak oyuncular ile başlamak intihar olur. Lemina oynayacaksa çöl bedevisini yedeğe atabiliriz. Gamerlar iyi bilir oyunlarda bazı karakterler diğer karakterleri ya da strateji oyunlarında bazı ırklar diğer ırkları counterlar. Bu ligte Fenerbahçe'nin takım özellikleri de bizi counterlıyor maalesef. Fizik gücü yüksek ve mücadeleye dayalı oyun bizi mahvediyor pamuk helva gibi dağılıyor takım bu yüzden derbi bizim için çok zorlu geçecek.

Eğer Fatih Hoca beni Fener falan ilgilendirmez ben çıkar aslanlar gibi topumu oynarım derse Başakşehir gibi rezil rüsva oluruz. Oynaması gereken oyun Alanya ve Ankaragücü'nün oynadığı oyun olmalı.
Saydigin ilk 11 le cikalim net 5 yeriz bak 4 bile degil direk 5

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Pas oyununu beceremiyor bizim takım. FB ise baskılı oynamaya çalışıyor ve bizden çok daha olgun pas yapabilen BŞ gibi takımların canına okuyor. Bu riskin bedeli olarak da son maçta olduğu gibi, hızlı hücumlar karşısında muazzam aciz durumlara düşüyorlar; değerlendirmek lazım...

Çok daha iyi kadrolarla, iyi pas yaparak oynadığımız maçları çok kaybettik zamanında. Bu defa farklı bir şey denemenin tam zamanı, diye düşünüyorum...

Muslera
Mariano, Ahmet(maalesef), Marcao, Linnes(mecburen)
Ömer, Donk
Feg, Akbaba, Onyekuru
Adem

Falcao isinirken sakatlanmazsa ikinci yari oyuna dahil olur. Saracchi falan yetismez zaten.

Lemina oynamazsa çıkacağımız 11'i açıklıyorum. Donk-Marcao ikilisini bozmaz hoca. Adem'i de yedek soyundurmaz. Falcao'ya zaten kıl oluyor.

Muslera
Mariano, Donk, Marcao, Linnes (Saracchi)
Seri-Emre-Ömer
Feghouli-Onyekuru
Adem

Oyuncu değişiklikleri de skora göre: Ahmet, Sekidika, Falcao

Maç sonucu: F.Bahçe 0-2 Galatasaray
Goller: Adem, Emre

Olması gereken kadroyu değil de Lemina oynamazsa ben size Fatih Terim'in çıkartacağı kadroyu yazayım.

Muslera
Mariano Donk Marcao Saracchi
Seri Ömer
Feghouli Emre Onyekuru
Falcao

Muslera
Mariano
Donk
Marcao
Saracchi (mecbur oynayacak)
Lemina (mecbur oynayacak)
Ömer
Feghouli
Akbaba
Onyekuru
Falcao (mecbur oynayacak)

------------------Muslera----

-------------------Donk--------
--------Ahmet------------Marcao---

Mariano--------Lemina------Saracchi
---------Feghouli------Ömer----

------Adem-------------Henry---

Lemina oynar diye tahmin ediyorum, Saracchi de keza...Tüm futbolcular topun arkasında kalmaya özen gösterecek. Değişiklikler için de duruma göre sırasıyla Emre, Falcao, Seri düşünülür mesela...

Üst Alt