Fenerbahçe - Galatasaray İlk 11'ler Belli Oldu! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Okkali küfürü yedin hoca. Tam diyorum defansın ortasını bozmamis. Ömer'i orta sahaya almış olması gerektiği gibi. Gitmiş kaç maçtır görev vermediği üvey oğluna forma vermiş üstelik takımın gol yollarında en etkili adamımız keserek. Hangi akılla bunu yapıyorsun hocam? Her seferinde inanmak istiyoruz sen içine etmeyi başarıyorsun.

belhanda mı orta sahaya direnç katacak? bu adam saatli bomba. hem agresifliği ile kırmızı görme ihtimali hem de saçma sapan top kayıpları ile rakibi atağa kaldırma özelliği var.

şöyle bir senaryo geliyor aklıma. topun daha çok bizde olduğu ama seri ve belhanda'nın bireysel hataları ile fener'in daha fazla pozisyon bulacağı bir maç olacak gibi duruyor. umarım yanılırım ve 20 yıllık hasret sona erer

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Keşke bizim takım antuya sokup maç başlığıni okutmali birileri nasıl alay edip nasıl küçük görüyorlar nasilda kendilerine güveniyor hepsi var ya motive olmak için bu bile başı başına bir neden ama bizim topçular da gurur ne gezer diyeceğim inşallah 0-1 olur bizim olur

Belhanda değişikliğini anlıyorum. Emre gol yollarında etkili ama maç içi etkinliği yok. Emre son yarım saat girer. Ama casper Falcao’nun oynamasını anlamıyorum. Büyük ihtimal son 20-30 dk o da çıkar Adem girer.

Üst Alt