Fenerbahçe Galatasaray'a Para Teklif Etmiş - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Galatasaray'a Para Teklif Etmiş

Cevap: Fenerbahçe Galatasaray'a Para Teklif Etmiş

arkadasin yükledigi yazi eksik arkadaslar

381916_258313897557680_159346390787765_654596_1434071053_n.jpg

hemen hic vakit kaybetmeden azize, sekipe ,a.sezgin ve baris özbek e dava acilmali klup olarak.

Okan'da Emre ile birlikte Inter'e gitti. 1 kuruş kazandırmadan. Yanlış hatırlamıyorum değil mi ?

Şike teklif edilecek son adam da Barış Özbek idi :) Adam ne oynuyordu ki kötü oyna diyeceklerdi?

Bu arada bunlar zıvanadan çıkmışlar. Alışmış kudurmuştan beterdir derler ya. Tadını alınca şikenin bırakamamışlar. Yakalanmasalar bu böyle giderdi.

bunlar kaç tane şike yaptı şimdi :D amatöre kadar yolları var ahahah :D

2000-2001 sezonunda Okan ve Emre olayının kesinlikle irdelenmesi gerekiyor. Bakın o sezonun özellikle ikinci yarısında bu adamların maclara asılmadıgı cok belliydi. Ama herkez Avrupa'ya gideceklerinden sakatlanmamak icin kendilerini sıkmadıklarını zannedip söylüyordu.

Diger taraftan o sezon 90 puan alsak fener 91 puan olurdu. Koca sezonu bosu bosuna oynadık aslında. Ve ne garip ki ertesi sezon lig 2.si CL'de tur atlarken, lig sampiyonu guruplarda bir ilke imza atarak 0 puan cekiyordu.

Okan ile Emre 'nin 2001 yılında sakatlanmamak için kasmadıklarını düşünüyorum ben. Yani o kadar da olamaz artık UEFA Kupasını kaldırmışlar bunlar 1 sene önce.

Ama o sezon Ankaragücü teşvik geldiğini itiraf etti. Suç değildi o zamanlar asıl önemli bir konu o. Keşke geri verseler o şampiyonluğumuzu 6 sene üst üste şampiyon olacaktık.

Bu ülkede bu kadar mal olduğuna inanamıyorum. Adamlar bize şike yapmayı teklif etmişler kabul etmemişiz, teşfik vermek istemişler olmaz demişiz, ama gazetelerde yapılan okur yorumlarına bak suçlu biz ilan edilmişiz. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali düştükleri bok çukurundan diyorlarki sizden kötü kokular geliyor. Allah belanızı verdi akıllanmadınız dahada verecek bekleyin inşAllah. Ah Polat Ah şu Sezgini hiç sokmayacaktın bu kulübün kapısından!!!

Üst Alt