Fenerbahçe Galatasaray'a Para Teklif Etmiş | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Galatasaray'a Para Teklif Etmiş

İşte o bölüm

İddianamedeki en çarpıcı bölüm: "Fenerbahçe, Galatasaray'a para teklif etti"

'Fenerbahçe Galatasaray'a para teklif etti'

İddianameye göre dinlemeye takılan konuşmalarda Aziz Yıldırım'ın Şekip Mosturoğlu vasıtasıyla Adnan Sezgin'e ulaşıp, Galatasaray'ın Trabzonspor'u yenmesi için para teklif ettiği görülüyor.

a2776jzjhgj.JPG

Cevap: "Fenerbahçe, Galatasaray'a para teklif etti"

para teklif edecek adamı da iyi bulmuş Aziz Yıldırım. Tam adamına teklif etmiş. Fb nin şampiyon olduğu yıl İstanbulspor - Galatasaray maçında fb den teşvik primi alan adamdır Adnan Sezgin ( İstanbulspor başkanıyken )

Adnan Sezgin bi bok yemişse zerre şaşırmazdım.Pislik herif.

Belliki birisi bu primin alınmasını engelleyerek koskoca Galatasarayın hem itibarını kurtarmış hemde onurunu.

para teklif edecek adamı da iyi bulmuş Aziz Yıldırım. Tam adamına teklif etmiş. Fb nin şampiyon olduğu yıl İstanbulspor - Galatasaray maçında fb den teşvik primi alan adamdır Adnan Sezgin

Vay anasını sayın seyirciler.Utandım herşeye rağmen .

Boşuna Adnan Sezgin'i kovdurmadık zaten.. Helal olsun Galatasaray taraftarına...

Adnan Polat bedavaya da verir maçı Fener'e paraya gerek yok ama oyuncuları ayartamaz işte. Gerçi o kadroyu da ayartmasına gerek yoktu zaten.

Cevap: Fenerbahçe Galatasaray'a Para Teklif Etmiş

oda bişeymi bizim oyuncumuzu bize karşı ayartmaya kalkmış şerefsizler!

373775_257648140957002_100001354545354_639989_1070053313_n.jpg

geçmişte oynadıgımız maclarda bizi satan mutlaka olmustur bence!

Öncelikle şunun bilinmesi lazım. Fenerbahçe'nin parası herşeye yeter, şikeye de yeter adam öldürtmeye de yeter. Ama Galatasaray'ın şerefini almaya dünyayı yaksalar yetmez.

Adnan Sezgin'e gelince; hiçbir zaman kanım ısınamadı. Çok itici bir adamdı. İsminin böyle birşeyde yer alması beni şaşırtmadı. Yapar mı yapar... İçimizde yer alması başlı başına hataydı...

ulan su misra ömrümü yedii adnan sezgin demekki varki pisligin direk seni bulmuslar .... 3 senemizi yedi bide ismi cikiyor suc sende degil adnan polat ah adnan polat resmen utandim ya ismimizin gecmesinden :mad:

Barış Özbek'e ulaşmaya çalışanlar 2010 yılında Leo Franco'ya ulaşmışlar demekki 40 metreden topu içeri aldığına göre

Bizim zaten en büyük düşmanımız, engelimiz kendi içimizden çıkar. Onları bir yok etsek, bir def etsek herşey güzel olacak. Adnan Polat, Adnan Sezgin gibi isimlerden kurtulduk. Hocamız bizim hocamız, başkanımız yıllardır ticari hayatını şerefiyle sürdürmüş, klübümüzün en zor anında taşın altına elini değil kendini koymuş bir adam. Abdurrahim Reis için söyleyecek bir söz yok. Adama Galatasaray için öl deseniz ölecek... Bize böyle kan verecek can verecek adamlar lazım, kan emecek değil. Doğru yoldayız. KONSANTRASYON ile devam edip sene sonunda şerefimizle ve emeğimizle başarıyı hep beraber yaşayacağız ve kutlayacağız. Aklı selim her Galatasaraylı bu olaylardan ekstra bir anlam çıkarmadan tek yürek, tek yumruk takımı desteklemeye devam etmeliyiz.

Cidden böyle bir girişimde bulunulmuşsa nasıl bir ahmaklık içine girmişler belli değil. Adnan Sezgin ve Galatasaraya zararı - götürdükleri bir kenera.

yalnış yorumlamayın.adam aramış adnan sezgini teşvik teklif etmiş.metinden anladığım kadar ile adnan sezgin kabul etmemiş.niye adama saydırıyosunuz...önceki olaylardan dolayı ise bilemem....

...ayrıca ben zamanında hem bu forumda hemde başka forumlarımızda bu adam komisyoncu dediğim için ceza almıştım.ceza veren arkadaşlar rahattır heralde..

Üst Alt