Fenerbahçe Galatasaray’ı 3 yıldır Türk Telekom Stadyumunda Yenemiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Galatasaray’ı 3 yıldır Türk Telekom Stadyumunda Yenemiyor

Nasil gunah değil yav allah allah abi dinden çıkarsın bak kendi kurallarini koyuyo gibisin küfür nasil gunah olmaz
Allaha küfür başka senin millete ettiğin küfür başka. Araştır da gel yav geçen de böyle yaptın kendine göre günah uyduramazsın. Günah; zina, alkol, uyuşturucu, şirk, hırsızlık, zulüm, gıybet, haram yemek, faiz, kumar, büyü, dinden dönmek, tekfircilik, allahın helal ve haramlarından başka kendine göre kural tayin etmek, kuranı tahrif etmek, eşcinsellik, domuz gibi

Tabi bir de dövme gibi tarmihen mekruhlar var küfür de bunların içine girer...

Allaha küfür başka senin millete ettiğin küfür başka. Araştır da gel yav geçen de böyle yaptın kendine göre günah uyduramazsın. Günah; zina, alkol, uyuşturucu, şirk, hırsızlık, zulüm, gıybet, haram yemek, faiz, kumar, büyü, dinden dönmek, tekfircilik, allahın helal ve haramlarından başka kendine göre kural tayin etmek, kuranı tahrif etmek, eşcinsellik, domuz gibi

Tabi bir de dövme gibi tarmihen mekruhlar var küfür de bunların içine girer...
Abi nasil ya millete küfredecegim ama günah olmayacak... illa acikca yazmasi mi lazim küfrün gunah olmasi icin bence yanlisin var.

Abi nasil ya millete küfredecegim ama günah olmayacak... illa acikca yazmasi mi lazim küfrün gunah olmasi icin bence yanlisin var.
Sen kıyas filan yapıyorsun neyse benim amacım kimseyi ikna etmek değil sadece herkes kendi mantığını önemsiyor da allahınkini önemsemiyor gibi moda oldu. Sigara helaldir haram yapmaya çalışıyorlar. Haramlar ve helaller tıpkı sevaplar ve günahlar gibi açıkça yazar. Ben sigara içmiyorum ama ben içmiyorum diye kuran da içme diyor dersem allaha şirk koşmuş olurum zira İslamiyet Reforme edilemez; Uyarlanamaz; Uzlaşamaz; Ilımlı Olamaz!!! Ya itaat edersin ya da defolup gidersin ;)

Sen kıyas filan yapıyorsun neyse benim amacım kimseyi ikna etmek değil sadece herkes kendi mantığını önemsiyor da allahınkini önemsemiyor gibi moda oldu. Sigara helaldir haram yapmaya çalışıyorlar. Haramlar ve helaller tıpkı sevaplar ve günahlar gibi açıkça yazar. Ben sigara içmiyorum ama ben içmiyorum diye kuran da içme diyor dersem allaha şirk koşmuş olurum zira İslamiyet Reforme edilemez; Uyarlanamaz; Uzlaşamaz; Ilımlı Olamaz!!!
Yok abi ne bileyim kötü bi sey sonuçta küfretmek

Üst Alt