Fenerbahçe, Galatasaray'ı 8 Maçtır Mağlup Edemiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
347

Son yıllarda ezeli rakibine üstünlük kuran Galatasaray, rakibine 7 maçtır mağlup olmuyor. Sarı lacivertlilerin en son galibiyeti 2017 yılındaydı.

22 Ekim 2017 Galatasaray 0 -0 Fenerbahçe

17 Mart 2018 Fenerbahçe 0-0 Galatasaray

2 Kasım 2018 Galatasaray 2-2 Fenerbahçe

14 Nisan 2019 Fenerbahçe 1-1 Galatasaray

28 Eylül 2019 Galatasaray 0-0 Fenerbahçe

23 Şubat 2020 Fenerbahçe 1-3 Galatasaray

27 Eylül 2020 Galatasaray 0- 0 Fenerbahçe

6 Şubat 2021 Fenerbahçe 0-1 Galatasaray​

Ali Koç, Galatasaray Galibiyeti Göremedi
Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Galatasaray derbisi galibiyetine hasret kaldı. Sarı lacivertlilerin başkanı 2020 yılında Galatasaray derbisi sevinci yaşayamadı. Kadıköy'de Galatasaray Fenerbahçe'yi 3-1 yenerek 20 yıllık yenilmezlik serisine de son vermişti.

Fatih Terim, Fenerbahçe'ye Yenilmiyor
2017 yılında Galatasaray'a üçüncü kez dönen Fatih Terim, Fenerbahçe ile oynadığı maçlarda 6 beraberlik 2 galibiyet aldı.

Tarihin en kotu feneriyle oynadik en az dort kere. Hakemler sagolsun en az ikisini pic ettiler. Digerlerinde de biz bi sey oynamqdik. Son yedi macta yenemedilerse sonuc GS 4 beraberlik 3 falan olmaliydi en kotu.

Kapanan takımı bir türlü açamayıp hep aynı sistemlerde ısrar etmek bizim hatamız. Geçen yıl Kadıköy'deki gibi tam kadro, istim üstünde gitmiyorsan bu Fener'i oynayarak çözmen çok zor. Hocanın hücumcu bek de yokken çift santraforla çıkıp vasat Erol'un kafasıyla oynamasını beklerdim. En kötü 70'de Falcao'yu almak yerine de böyle bir şey deneyebilirdi. Fener'in kazma stoperlerine 3 senedir iç sahada hiç sıkıntı çıkartamamız çok üzücü. Fenerliler için kulüp tarihinin en başarılı dönemi olabilir bu 7 maçtaki 6 beraberlik, bizim için tüm şartlara rağmen büyük hayal kırıklığı.

Kapanan takımı bir türlü açamayıp hep aynı sistemlerde ısrar etmek bizim hatamız. Geçen yıl Kadıköy'deki gibi tam kadro, istim üstünde gitmiyorsan bu Fener'i oynayarak çözmen çok zor. Hocanın hücumcu bek de yokken çift santraforla çıkıp vasat Erol'un kafasıyla oynamasını beklerdim. En kötü 70'de Falcao'yu almak yerine de böyle bir şey deneyebilirdi. Fener'in kazma stoperlerine 3 senedir iç sahada hiç sıkıntı çıkartamamız çok üzücü. Fenerliler için kulüp tarihinin en başarılı dönemi olabilir bu 7 maçtaki 6 beraberlik, bizim için tüm şartlara rağmen büyük hayal kırıklığı.

Ben de dakika 70 gibi Arda-Cagne, Emre-Babel (veya Emre sağ tarafa atılıp Feghouli Babel) değişikliği ve 4-4-2 bekledim ama yapmadı hoca.

O değilde 10 sezondur arenada oynuyoruz.

10 senede şikeci köpekler bizi 3 kez, kargalar 2 kez, hamsi beyinlerine soktuklarım ise 4 kez yenmiş.

Stadın bereketi falan da kalmadı anasını satayım.

Diğer taraftan bakarsak 10 senede 5 kez de şampiyon olduk. Burası da ayrı bir konu tabi.

Bu istatistiği hangi yöne çekersen oraya gidiyor, Bizde son 10 küsür maçta 2 kere kazandık sanırım ayrıca Arena'da 6 yıldır kazanamıyoruz. Tamamen beraberlikler derbisine döndü artık.

Hiç oynanmasın şu leş maçlar boşu boşuna o kadar masraf bi de bunlar yüzünden yorgun çıkacaz Rangers maçına varlığı zarar takım

Bu tarz istatistikler her daim saçma gelmiştir bana
Üstünlük şampiyonluk sayısıyla Avrupa'daki başarıyla kıyaslanır. Nitekim geçen sezon kuşların saçma sapan istatistiğini sonlandırıp çenelerini kapamak ve tek övünç kaynaklarını ellerinden almak bizim adımıza basit onlar içinse için için bir hezimet oldu resmen

Üst Alt