Fenerbahçe Galatasaray'ın Dostluk Yemek Davetini Reddetti!

Erkan Erdoğan

10 Numara!
Ünal Aysal dönemi hariç bizim yönetimlerdeki bu şikecilere yanaşma, yavşama olayını bir türlü anlayamıyorum. Evimizdeki her maç öncesi yalandan Fair-Play mesajları, yemekler, sahte dostluk gösterileri falan. Kadıköy'de oynanacak hiç bir maç öncesi bize bu tür şeyler yapılmıyorken bizim ısrarla yaranma çabamız kime, neye cidden anlamıyorum.

Berkan Yavuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Her daim gerilimden, kaostan beslenen bir camia oldular. Ali Koç’un da efendiliği başarısızlık baskısı oluşana kadar işte.

Dikkati başka yöne çekmek için yakında TFF’ye, hakemlere sallamaya, soyunma odası basmaya da başlar. Kadıköy’deki derbiden önce ortalığı gerecek açıklamalar da yapar.

Aziz Vol2’ye dönüşmesi yakındır.

Sinan Bilgin

Cezalı
Sinancığım şu uyarının onda birini Keramettin'e yaptın mı! Vicdan sahibi her insan benim laflarımın Keramettin'in laflarına kıyasla çok daha yumuşak olduğunu kabul edecektir.
Biz uyeyiz , modlar degisken ama admin 3-4 tane var aktif , onlarla ilgili problemleri haliyle ozel mesajla konusuyoruz

Forumun cercevesinde bir hiyearsi var saygi duymak lazim . Zaten o yuzden de sadece admin olsun degisken moderator kadrosu lagvedilsin diyorum hep

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Bok yesinler.

sent via GSC

Burak ÇELİK

Aslan Üye
Fenerbahçe den açıklama.

Rakibimizin davetine icabet etmedik.
Fenerbahce olarak yarın biz zaten Arenada

Screenshot_2018-11-01-15-14-57.jpeg

Kenan Ünal

Baba Gündüz
Arkadaşlar konuyu şöyle bir gözden geçirdim de seviyeyi bir hayli aşağılara çekmişsiniz. Başlangıç düdüğünü Keramettin Tanrıverdi'nin çaldığı da dikkatimden kaçmadı. Lütfen gerekli özeni göstererek yorumlarınızı paylaşınız. İyi forumlar.
Göstermiyoruz ne yapacaksın?

Levent Akgün

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
@Mahir Koç merak etme yahu maaşları kesmez iki laf için eleştirebilirsin gönül rahatlığı ile diyorum.

Üst Alt