Fenerbahçe gerçeği... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe gerçeği...

Cevap: Fener gercegi

Tabure tribünden atılmamış, kulübeden tribüne atılmış diye duydum. Bilginize..

:D Doğru diyorsun, Gaziantepin sahası kapanmalı yaşanan olaylardan dolayı..Hatta duyduğuma göre Tolunay Kafkasmış sizin yardımcı antrenöre söven..Hakemde Azize şerefsiz demiş, penaltıysa ben şerefsizim, değilse sen şerefsizsin demiş, halbuki Aziz oraya bir ihtiyacınız var mı diye sormaya gitmişmiş.. Gaziantep bu ligin en kollanan en ucube takımı! Düşürülmeli ligten!

Lugano gibi adamları ABD, İran gibi idam cezası uygulayan ülkeler cellat diye işe alıyor, Fener de topçu diye. İşte Fener budur.

Geçen beşiktaş gençler maçında taraftar kümede kal galatasaray dedi sesi kısmadılar kurabiye kurabiye fenerbahçe anladın sen fenerbahçe dediler sesi kıstılar

Von AriFener gepostete Videos: Dk:90+4 Gol:Andre Santos | Son sözü biz söyleriz... [HD] | Facebook

1.29 da tabure nereden nereye atılmış görebilirsin. Artık kim şerefli kim şerefsiz kendi vicdanınızda değerlendirirsiniz.

hehe yedik bizde. antepliler tabureyi iade etmişler oraya. zaten olayların başı gözükmüyor orada. adamları dövdünüz bir de hala konuşuyonuz ne ezik takımsınız siz yahu:) yok yok siz hala haklısınız cik cik cik..

Lugano'ya 3-4 maç ceza vermezlerse birkez daha kanıtlanacak fenerasyon.

Bırak ceza vermeyi,dün 'tarafsız basınımız!' Aykut Kocaman'a; ''Niang'a yapılan hareketin penaltı olduğu açıktı,buna rağmen hakem Niang'a haksız yere sarı kart gösterip cezalı duruma düşmesine sebep oldu,Niang'ın cazasının kaldırılması yönünde itirazınız olacak mı?'' diye sordu.

Guzel arkadasim resmi buraya koymayi bilmiyorum yolladigin goruntude o taburenin aynisindan 7-8 tane olan bir yer var tribunun biraz onunde yedek klubesinde olan birinin ulasamayacagi yerde . buyuk ihtimal ordan atildi ve tribune geri atildi . Madem kim serefli kim serefsiz karar verin demissin yani katilmissin bu seref olayina oyleyse simdi sen karar ver canim kardesim :) .

not : Bana kalirsa boyle seyler icin serefliyim serefsizsin tarzi seyler soylemeyin derim o ayri konu ve sizin bileceginiz is .

Bu sene kudurmuşlar, ilahi adalet fln da engel olamayacak, kesin şampiyon oldular. Kimse birşey yapamıyor. Ne Beşiktaş, ne Galatasaray, ne Trabzon, ne de Bursa başkanı bile çıkıp bu şerefsizliğe ses çıkaramadıktan sonra bizim konuşmamız boş.

yazdığım yorumda ne bir küfür nede bir hakaret vardı

neden silindi?

siz değilmiydiniz ilahi adaletten bahseden

bende bahsettim,neden bu kadar zorunuza gitti ki?

yazdığım yorumda ne bir küfür nede bir hakaret vardı

neden silindi?

siz değilmiydiniz ilahi adaletten bahseden

bende bahsettim,neden bu kadar zorunuza gitti ki?

Akilli misin ? Burasi tarafsiz bir site felan degil kafayi calistirin biraz cok normaldir burda rakip takim taraftarlarinin GS'yi elestirmesini istemememiz . Niye anlamak istemiyorsunuz bunu ? TARAFSIZ DEGILIZ!!!

Akilli misin ? Burasi tarafsiz bir site felan degil kafayi calistirin biraz cok normaldir burda rakip takim taraftarlarinin GS'yi elestirmesini istemememiz . Niye anlamak istemiyorsunuz bunu ? TARAFSIZ DEGILIZ!!!

taraflı olup tarafsız olmadığınızla ilgilenmiyorum ki

yazdığım yorumda hakaret yada küfür yoktu

neden silindi?

bazı şeylerden kaçmayıp,silmeden,taraflı gözlerle o yorumu değerlendirebilirdiniz.

Üst Alt