Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!] - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Hakkındaki Tüm Konular [Lütfen Başka Başlık Açmayınız!]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mevlüt Fener'de

Fransa'nın Sochaux takımında forma giyen gurbetçi Mevlüt Erdinç'in sarı-lacivertli kulüple her konuda anlaşma sağladığı açıklandı. atv'de yayınlanan Santra programının haberine göre, 21 yaşındaki milli futbolcu ocak ayında Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacak.

Mevlüt bitti

atv'de yayınlanan "Santra" programının haberine göre 21 yaşındaki yıldız 2009'da sarı-lacivertli formayı giyecek.

Ocakta geliyor

F.Bahçe, devre arası transfer bombasını erken patlattı. Sarı- lacivertlilerin, Fransa'nın Sochaux takımında forma giyen gurbetçi yıldız Mevlüt Erdinç ile her konuda anlaşmaya vardığı öğrenildi. atv'de yayınlanan 'Santra' programında flaş gelişme olarak verilen habere göre, F.Bahçe'nin 21 yaşındaki milli yıldızla ile yaptığı

görüşmenin ardından genç golcüyü ikna etmeyi başardığı ve Mevlüt'ün ocak ayından itibaren sarı-lacivertli formayı giyeceği belirtildi. Mevlüt Erdinç, 2005'ten bu yana Sochaux formasını giyiyor.

Forvete destek

İspanyol gol kralı Daniel Güiza'dan beklenen verimi alamayan sarı-lacivertliler, genç santrfor Mevlüt'ü de alarak forvet hattını güçlendirmiş oldu. Devre arasında İstanbul'a gelerek resmi sözleşmeyi imzalayacak olan Mevlüt, teknik direktör Fatih Terim tarafından EURO 2008 öncesinde Milli Takım'a çağırılmıştı. 21 yaşındaki forvetin yakın çevresine, "F.Bahçe formasını giymek için sabırsızlanıyorum. Böylesine kaliteli futbolcular ile görev yapacak olmamdan dolayı büyük heyecan duyuyorum" dediği öğrenildi.

Kaynak : Fotomaç

Sochaux'nün başkanı bir çok kez açıkladı devre arasında Mevlüt'ü satmayacaklar çünkü birinci ligde kalmak için onlara çok lazım.Ve Mevlüt kendisi bir çok kez dedi ki hedefi fransada(PSG,Bordeaux,Marsiliya ve tabiki Lyon) büyük bir takıma gitmek ve sonra daha önemli bir ligde oynamak.Fotomaç yine salladı,bunlar hikaye...

Sochaux'nün başkanı bir çok kez açıkladı devre arasında Mevlüt'ü satmayacaklar çünkü birinci ligde kalmak için onlara çok lazım.Ve Mevlüt kendisi bir çok kez dedi ki hedefi fransada(PSG,Bordeaux,Marsiliya ve tabiki Lyon) büyük bir takıma gitmek ve sonra daha önemli bir ligde oynamak.Fotomaç yine salladı,bunlar hikaye...

Emre'de her röportajında Türkiye'de sadece Galatasaray'da oynarım diye açıklamalar yapıyordu :p

ulan bu fenerde hiç akıl yok elinde semih var üstüne 15 milyon verip güizayı almısın, alex var tek forvet oynaman lazım bide gidip mevlütü alıyosun. git onun yerine adam gibi bi tane sol açık al

Antu'da Kiev'de ne olur başlığı açılmış :)

Bakın yazılanlara :)

Kievde yenmemiz cok zor... Hava kosullari ve mesafeyi dusunun.. Takimda kondisyoon yok.. Hava buz gibi olacak.. Kiev den bence en iyi ihtimalle beraberlik cikar.. Yenersek super olur tabi ama acikcasi ben pek umutlu degilim...

Önelemeleri geç en son ne zaman avrupada deplasmanda maç kazanmış Fenerbahçe. Bırak deplasmanı Kadıköy´de bile kazanamıyoruz artık. Kaldı ki en iyi sezonu geçen sezonda bile deplasmanda galibiyeti yoktu Fener´in.

Önelemeleri geç en son ne zaman avrupada deplasmanda maç kazanmış Fenerbahçe. Bırak deplasmanı Kadıköy´de bile kazanamıyoruz artık. Kaldı ki en iyi sezonu geçen sezonda bile deplasmanda galibiyeti yoktu Fener´in.

içimden geçen hiç bişey olmaz..babannemizin liginde döneriz..Ama yüreğim tutkum orda onları ezeriz diyo..Fakat hiç ümit etmiyorum..Bir kere daha yıkılmaya halim kalmadı..

siz bırakın şimdi kiew i de olası bir bjk mağlubiyetinde ne olur bence acil onu konuşmak lazım...

Kievi sahasında yenemeyeceksek UEFA kupasında da işimiz yok bence. Bu maçı almalı ve o havayla UEFAya fırtına gibi girmeliyiz.

Cacık olmaz..

Yok yok..Pardon..

Anca cacık olur..

Umutla geldik bugünlere ama bugün umudum bitti. Sen kötü Porto´yu daha kötü olduğun için yenemiyorsn.

Kiev´e beraberlik yetiyor‚ bizim futbolcularımız ne güzel sahada oynamıyor aralık ayında Kiev´de karda sizce oynarlar mı?

Bence kimse oynamaz bizim hayaller yine sadece hayal olarak kalır...

2-1 Kiev alir su anki hissiyatim.Yanilmayi cok isterim.Nokta.

Kiev sarı-kırmızı forma giyerse belki bir şey olur. Aksi halde bu akşamki takımdan somut bir beklentim yok benim.

Ya Volkan sacmalar

Ya Edu hediye eder

Ya orta sahadan top kaptirir basit gol yeriz ...

Sonra butun mac gol atcaz diye ugrasip dururuz

hala umut taşıyanlar var enteresan.. yenmek zorunda oldugumuz kendi evimizdeki maçta ruh gibi oynayan oyunculardan olusan kadrodan kiewde de bişi olmaz. deplasman performansınıda eklersek üstüne bu sene avrupa bitti bence acil ligin gitmemesi için bişeyler yapılmalı. seneye hiç oralarda olamayabilriz

aynı kafa yapısıyla‚ hüsran olur...

su cok kötü portoya iki macta 6 puan verdik

adamlar bizim sayemizde gruptan ciktilar‚hic kendilerini zorlamadan

kievi kadiköyde yenemedik

onuda gectim‚dandik züperligde 90+5 te attigimiz golle kazandigimiz kocaeli maci haric deplasman galibiyetimiz yokken deplasmanda kievi yenecegimizi düsünmek safliktan baska birsey degil.

takimda disiplin sifir

futbolcu cani isteyince oynuyor‚

cani isteyince kosuyor‚

kimse cikipta hesap sormuyor

guiza ilk geldigi dönemde 90 dakika kosup pres yapiyordu‚defalarca saha icinde takim yürürken onun isyan ettigini gördüm.simdi o da pes etmis‚takimin geneline ayak uydurmus‚mahallenin delisi benmiyim‚digerleri sahada yürürken ve yönetici cikip takimdan memnunum derse‚ben niye kosayim diyor

ben uzun süredir takimda o kadar disiplinsizlik varken‚kulübün bir futbolcumuza disiplinsizlikten ceza verdigini duymadim.

bu sezonun bir an önce bitmesini umuyorum

acikcasi bu takimdan bu sezon hicbir beklentim yok.

seneye ne olur

transferleri profesyoneller degilde‚yönetici yaptigi sürece önümüzdeki yillardanda pek ümitli oldugumu söyleyemem

kendi ligimizde bile deplasmanda 1 puan cok iyi diyoruz‚ sampiyonlar liginde kiev´de 1 puan mucize. Hele -35 derecede

Volkanın bir hatası ile golü yedikten sonra şuursuzca saldırırız.

Soğuktan donmuş kıçlarla kievlilerin sakatlandıkları! yerden kalkmalarını bekleriz.

Bol bol pas hataları yapıp oyun kuramazken topuda kaptırıp kalemizde sinirimizi zorlayan pozisyonlara şahit oluruz.

Ender gelişen tehlikelerde Guizanın kaçırdıklarına bakarız.O yine orta sahaya döner kaşlarını kaldırır "tüh be yine olmadı der" bizde olsun bi iki km fazladan koşar telafi edersin deriz.

Şöyle bi 15 dakika süper oynarız.

Hiç beklemediğimiz bir anda golüde atarız.

Buda kesin duran toptan olur ve kesinlikle guiza atmaz.O ya arka direktedir top ona gelmemiştir yada ön direktedir top zaten onu aşmıştır.Yani gol olcak yerde zaten o yoktur.Ama oraya doğru koşar.Sevinir.Belki topuda alıp santraya diker.

Sonra kaptırılan toptan bi tane yiyiveririz.

Yada Edu atar bi tane daha(gerçekte hiç kızmıyorum ona talihsiz bence)

Uzaktanda gol atılabiliyor bize gayet rahat.

Kaçınız şaşırır böyle pozisyonlara ki.

Sonra bizim maç erken olur orda kış diye. Arkasından düzgün maç verselerde seyretsek diye bakarız.

Umutsuz yasanmaz ama ben boyle yasamayi istemiyorum !!

Kiev taş gibi takım.yenmeyi geçtim fark yemeyelimde.

yine bayram yine bi kiev macı

:D:D

Ankaragücü´nü suni çim yüzünden(!) yenememiştik‚ Kiev´i de karlı zemin yüzünden yenemeyiz. Bize bahane mi yok. Daha beğenmediğimiz "süper" ligimizde deplasmanda galip gelemezken CL´de deplasman galibiyeti beklemek biraz abes oluyor.

hayallerim ‚ hayallarim ve aşkım.........

komik bir soru? kievde ne olur?? defansa yasin olursa kesin 3 tane yeriz bir kere yüzde yüz eminim hatta isteynlerle iddiaya girerim... forvette guıza olursa kesinlik gol atamayız adamda ondanda eminim ‚ başka orta sahada emre varsa kesişnlik orta sha üzstünlüğü onlarda olur.. defnasta lugano edu olursa forvette semih oynarsa gol atma imkanımız var yoksa bye bye baby

-10 derece soguk‚ buz tutmus saha‚ beraberlik yeten bir Kiev..

Macı agır cekimde oynayan Fenerbahce..

beşiktaşı yendikte kiev kaldı

böyle oynarsak soğuk hava alır geliriz

kievde ne olur? gol olur :D

Maça iyi başlarız bir-iki mutlak gol kaçırırız‚ sonra orta sahada top kayıpları başlar...

Ardından gereksiz bir faulle rakibe duran top şansı verir ve anlamsız bir gol yeriz.. Adından yine saçma sapan bir gol daha gelir...

Volkan klasik haline gelen hastalığına devam eder... Yumruklaması gereken topu tutmaya kalkışıp topu onsekize düşürür... Sonrası Allah kerim...

Sonra şuursuzca oynamaya başlarız... Orta saha kayık misali bir sağa bi sola paslaşmaya başlarız... Beşinci veya altıncı pasta topu kendi elimizle rakibe hediye ederiz...

Rakip hızlı adamlarıyla kalemizi zorlamaya başlar...

Arogones anlam veremediğimiz oyuncu değişiklikleri ile oyuncu haklarını kullanmaya başlar... Deivid i alıp maldanadoyu oyuna sokar..

Guiza anlamsız bir şekilde her yere koşmaya devam eder...

Belki bir tane gol bulur maçı bitiririz...

Bu arada pardon ben başlığı okumamışım‚ Kiev maçı sorulmuş...

Kievde nemi olur... Kısmet diyelim bu saatten sonra...

bitsin artık bu çile. yenilelim de kurtulalım. bu rezil kadroyu sene sonuna kadar ne kadar az izlersek‚ akıl sağlığımız için o kadar faydalı olur.

Sevgili aragones başımızda olduğu sürece hiçbir maça garanti bakamıyorum

Gs maçları hariç (çünkü o maç ayrı‚ o maç futbolcular tüm gücüyle oynuyorlar‚ diğer maçlarda tüm güçlerini ortaya koyamıyorlar‚ bunun tek sebebi ARAGONES...çünkü adam terminator gibi‚ sevgi yok‚ saygı yok‚ hiç bişey yok.. )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt