Haber Fenerbahçe, Halil Dervişoğlu'nu Transfer Etmek İstiyor İddiası


Başkan duzeyinde açıklama yapıp rezil etmek lazım bunları tek tek açıklamak lazım biz şu kadar önerdik Fenerbahçe şu kadar verdi diye .
Mert hakan dan irfan Kahveci ye emre akbabadan işte kim varsa hem onların oyuncularını baskı altına almış oluruz hemde beceriksizliklerini ve kompleksli bir ruh halinde olduklarını gösteririz.
Tabi burada bizim yönetimin de beceriksizlikleri ortaya çıkacağı için o topa girmezler.İngiltere 2 .liginden oyuncu kiralıyorsun satın alma opsiyonu yok gedsonu kiralamışsin oynatma garantisi vermişsin .
Galatasaray'ın büyüklüğünü unutan bir yönetim var .
 
Aldığı hiç bir oyuncu tutmadığı için bizim istediğimiz oyunculara yonelmelerini normal vr acınası karşılıyorum.

Fiyat yükseltmek için de yapıyorlar.

GSC Mobile App
 
Basar parayı alırlar, Rosier ve Ghezzal'ı da alırlar ama sonucunda yine başarısız olurlar ben takmıyorum.

Eğer her şeye rağmen FB'ye gidecek adamın zaten bize hayrı dokunmaz. Biz de Falcao ve Mohamed sağlıklı olmasına rağmen hakettiğin için sen oynatılıyorsun FB'de Ferdi'den beter olursun eğer bunu idrak edemiyorsa bir sporcu zaten bize fayda sağlayamaz.
 
Fenerbahçe, Halil Dervişoğlu için Brentford'a 2 milyon euro bonservis bedeli teklif edecek. Halil Dervişoğlu, Galatasaray’da kalmak istiyor. (Spor Arena)


GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
ben kendisinin yerinde olsam asla gitmem fenere. Fener'de 2 senedir ciddi bir şampiyonluk baskısı var. Bu sene o baskı yüzünden korkunç yatırım ve gerginlik yarattılar ama işe yaramadı gibi

seneye bu baskı daha da fena artacak. Ferdi o kadar konuşuldu, bakın şimdi yok oldu. Ömer faruk kaçtı kurtardı kendini. Halil hele forvet oynarsa ve tribünler açılırsa yapamaz orada

bizde olursa Terim en azından kendisine güveniyor ve tanıyor. Bizde fb'deki kadar büyük şampiyonluk baskısı yok şu an için. Bu sebeple burada kalması kendisi çok daha sağlıklı. Burada iyi oynayıp 2 sene sonra tekrar büyük liglere gider
 
Üst Alt