Fenerbahçe: "Havuzdan çıkarız!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe: "Havuzdan çıkarız!"

100320111310592249031.jpg

“Fenerbahçe sayesinde karnı doyanların saldırılarına daha fazla sponsorluk yapmayalım” diyen Sarı-Lacivetliler, “Eylem” çağrısı yapınca, yönetim yarın basın toplantısı düzenleme kararı aldı.

Beşiktaş ve Trabzon cephesinden gelen eleştiriler, taraftarı ayağa kaldırdı. Sarı-Lacivertli renklere gönül verenler, kulübü faks ve ileti yağmuruna tutarken, Ufuk Güneş adlı bir taraftarın hazırladığı metin, herkesin ortak sesi oldu. Metinde şöyle deniyor: Sayın Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Siz, bütün iyi niyetinizle ülke sporu için, diğer tüm unsurlar, bütün kötü niyetleriyle Fenerbahçe aleyhine çalışıyor. Buna dur deme zamanı gelmiştir. Artık eylem zamanıdır. Taurasi olayı göstermiştir ki, ülkemizde sporu yönetenler, bu ülkenin 5. Dünya ülkesi olduğunu düşünmekte. Her zaman adalet istedik ama bu ülkede düzen Fenerbahçe aleyhine kurulmuş.

‘Gerekirse yurtdışında oynayalım’

Sizden beklentimiz, Fenerbahçe’nin haklarını korumanızdır. Bunun için havuzdan çıkmanızı istiyoruz. Fenerbahçe sayesinde karınları doyanların, Fenerbahçe’ye saldırmalarına daha fazla sponsorluk yapmak istemiyoruz. Bu konuyu gerekirse Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine’ne kadar götürmeliyiz. Hatta mümkünse Almanya’da, İspanya’da, İngiltere’de oynayalım. Şimdi sizden bunu bekliyoruz. Her türlü desteğimiz arkanızda.” Bu tepkiler üzerine harekete geçen yönetim, “Taraftarlarımız ve kulüp üyelerimiz, gönderdikleri binlerce mail ve faksta, ‘100 yılı aşkın şanlı tarihe sahip kulübümüze yapılan bu çirkin saldırılara cevap verilmesi’ çağrısında bulunuyor” diyerek, yarın saat 15:00’te konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenleneceğini duyurdu.

Kaynak: Fanatik

Cevap: Fenerbahçe: "Havuzdan çıkarız!"

100320111310592249031.jpg

“Fenerbahçe sayesinde karnı doyanların saldırılarına daha fazla sponsorluk yapmayalım” diyen Sarı-Lacivetliler, “Eylem” çağrısı yapınca, yönetim yarın basın toplantısı düzenleme kararı aldı.

Beşiktaş ve Trabzon cephesinden gelen eleştiriler, taraftarı ayağa kaldırdı. Sarı-Lacivertli renklere gönül verenler, kulübü faks ve ileti yağmuruna tutarken, Ufuk Güneş adlı bir taraftarın hazırladığı metin, herkesin ortak sesi oldu. Metinde şöyle deniyor: Sayın Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Siz, bütün iyi niyetinizle ülke sporu için, diğer tüm unsurlar, bütün kötü niyetleriyle Fenerbahçe aleyhine çalışıyor. Buna dur deme zamanı gelmiştir. Artık eylem zamanıdır. Taurasi olayı göstermiştir ki, ülkemizde sporu yönetenler, bu ülkenin 5. Dünya ülkesi olduğunu düşünmekte. Her zaman adalet istedik ama bu ülkede düzen Fenerbahçe aleyhine kurulmuş.

‘Gerekirse yurtdışında oynayalım’

Sizden beklentimiz, Fenerbahçe’nin haklarını korumanızdır. Bunun için havuzdan çıkmanızı istiyoruz. Fenerbahçe sayesinde karınları doyanların, Fenerbahçe’ye saldırmalarına daha fazla sponsorluk yapmak istemiyoruz. Bu konuyu gerekirse Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine’ne kadar götürmeliyiz. Hatta mümkünse Almanya’da, İspanya’da, İngiltere’de oynayalım. Şimdi sizden bunu bekliyoruz. Her türlü desteğimiz arkanızda.” Bu tepkiler üzerine harekete geçen yönetim, “Taraftarlarımız ve kulüp üyelerimiz, gönderdikleri binlerce mail ve faksta, ‘100 yılı aşkın şanlı tarihe sahip kulübümüze yapılan bu çirkin saldırılara cevap verilmesi’ çağrısında bulunuyor” diyerek, yarın saat 15:00’te konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenleneceğini duyurdu.

Kaynak: Fanatik

Yorumsuz.

mumkunse gidip antartikada oynasinlar ,nasilsa ayri bi cumhuriyet bunlar.

su cumlelerdeki kibire bi bakmak lazim meger karnimizi doyuran bu fenermis onlar olmasa birde ac kalacagiz yahu!

buna birde inanan saflar var he renkdas diyerekten gaza gelen zavalli turk insani ,YIYORSA CIKARSIN,SALLAMADAN GEL SU HAVUZDAN CIK,30 YILLIK BESIKTASLILIGIMI BIRAKIP ARTIK, FENERBAHCELI OLACAGIM.

Alistilar yillardir aciktan bu sekilde obur takimlardan fazla para goturmeye,yine ayni numara ye ye bikmiyoruz arkadas.

yok biyeri gitmesinler.............sampion ligi kupasini biz almayinca TR kalsinlar :D :D :D

Hatta mümkünse Almanya’da, İspanya’da, İngiltere’de oynayalım.

Haahahha oynayında şamar oğlanına dönün.Belki orda hakemler sizi kurtatır.Belki bazı takımlar size yatar !

[video=youtube;exDt8HRMHvM]https://www.youtube.com/watch?v=exDt8HRMHvM[/video]

Biri (Fenerbahçe) havuzdan çıkar, biri (Beşiktaş) Paf takımıyla çıkar. Sorsan ülke futbolu diye yanıp tutuşur bu çıkar'cı insanlar.

Ya aslında Trabzonspor'un tepkisinin havuzla ne alakası var ki. Trabzonspor hakem yönetimlerinden şikayetçi. Diğer kulüp siz havuzdan daha çok para alın diye uğraşan bizdik diyor. Yani Trabzonspor'un hakem hatalarını hoşgörüyle karşılamasını bekliyorlar. Karşılamayınca da ayıp ettiniz diyorlar. Ne alakaysa anlamadım.

Üst Alt