Fenerbahçe, Henri Bienvenu ile Anlaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Henri Bienvenu ile Anlaştı

henri_bienvenu_fullSize_1.8212989.1288546588.jpg

Emenike'nin ayrılması ve Niang'ın takımda kalıp kalmayacağı konusundaki belirsizlik üzerine harekete geçen sarı-lacivertli kulüp, Young Boys'da oynayan Henri Bıenvenu ile anlaşma sağladı. İsviçre'de bulunan yöneticiler, Young Boys Kulübü ve Kamerunlu golcü ile el sıkıştı.

Sarı lacivertliler, Young Boys'un Kamerunlu futbolcusu Henri Bienvenu'nun transferi konusunda kulübü ile görüşmelere başlandığını Borsa'ya bildirdi.

Fenerbahçe'nin prensipte anlaştığı Bienvenu, 2009'dan bu yana giydiği Young Boys formasıyla çıktığı 72 maçta 28 gol attı. 23 yaşındaki futbolcu, geçen sezon Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında attığı golle Fenerbahçe'nin elenmesine neden olmuştu.

ntvspor.

Cevap: Fenerbahçe Henri Bienvenu ile Anlaştı | NTVSPOR

Adını sık sık duyuyordum ben. Twitter'da söylenenlere göre çok yetenekli bir oyuncuymuş.

Artık F.Bahçe formasını giymek istemiyorum" diyen Niang, F.Bahçe ile bağlarını kopardı.. Al Sadd'a 7.5 milyon e'ya gitti...

Bienvenu iyi adamdır,bizim de aradığımız tip bir oyuncu.Yani Gyan'a okey diyen buna da der,bu tarz bir oyuncu.Ama Niang kadar yıpratıcı değil.

Fener 7-8 senedir ilk defa forvetine uygun adam bulmuştu.-->Niang

Bizim Keita'da yaptığımız gibi işleyen yeri bozmak mallıktan başka birşey değil.

Bu adamı twitter'dakiler amma övüyordu

İzlemedim hic

Hayrını görmesinler

Geçen sene Feneri eledikleri seride iyi oynamıştı ama sonrasını bilemem...Bana biraz Darcheville vari bir oyuncu gibi geliyor...Şöyle de düşünebilirsiniz Bienvenue Galatasaray'da haberi çıksaydı burada toplu yönetim kınama şenlikleri düzenliyor olurduk...

Cevap: Fenerbahçe, Henri Bienvenu ile Anlaştı

Niang gidecekse bu adamın yeterli olacağını sanmıyorum.

Lugano'nun gitmesi bence fener için baya bir güç kaybı oldu. Yobo gibi "uyuz" bir stoper'in yanında lugano gibi bir savaşçı değilde, serdar gibi bir kazma olursa; fener göbekten baya sorun yaşar.

Alex'in bu sezon yine çok iyi bir performansı olacağını sanmıyorum.

Yani fener'in ard arda transferler yapması onların bizden iyi bir performans göstereceği yönünde sizi yanıltmasın. Çünkü bütün sezon boyunca düşme korkusuyla oynayacaklar ve alacakları tepkilerde olacak.

Zaten fener için mantıklı bir değerlendirme yapmak kesinlikle mümkün değil, yani oyuncularının performansını da değerlendirmek çok zor, çünkü hangi golü, hangi pozisyonu kendi bileklerinin hakkıyla yaptıkları belli değil. Alex'in bu yaşında geçen sezon o kadar gol atması bile bu işte bir iş olduğunu gösteriyordu. Fener masa başında oynamazsa korkulacak hiçbir şey yok.

[video=youtube;GdeIIkrNfbk]https://www.youtube.com/watch?v=GdeIIkrNfbk[/video]

ozguRugzo Üzgör

henri bienvenu artık yeni drogba'dır, baros yanında halt etmiştir, eto'o'nun varisidir, quaresma'ya bin basar. fener aldı çünkü.

2 dakika önce

Üst Alt