Fenerbahçe, Henry Onyekuru'nun Peşinde! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Henry Onyekuru'nun Peşinde!

1576500731267.png

Fenerbahçe, şampiyonluk yarışının ardından transferde de Galatasaray ile karşı karşıya geldi.

Completesports'un haberine göre, sarı lacivertliler, Galatasaray'ın da ara transfer döneminde yeniden kiralamak istediği Henry Onyekuru için harekete geçti. Sarı lacivertliler, 22 yaşındaki yıldızı Ocak ayında kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor.

Geçtiğimiz sezon kiralık olarak Galatasaray forması giyen Onyekuru, sarı kırmızılı formayla 16 gol attı, 6 asist yaptı. Sezon başında Monaco'ya transfer olan Onyekuru, Ligue 1 ekibiyle 4 maçta forma şansı bulabildi.

Goal

Devre arası Okan Buruk ve Onyekuru takviyesi yapsak şampiyonluğa yeter mi diye düşünmeden edemiyorum. Onyekuru olur olmasına da, FT daha bir süre o koltuğu kimseye bırakmaz.

Fatih terim koltuğu bırakmasın zaten ne kadar nankör ve vefasız bir kıtle var anlam veremiyorum ya gerçekten. Arsene Wenger 15 yil şampiyon olmadı 15 yılın sonunda gönderildi vefa budur yahu.

Pasta kesmek istemiyorsan gelme.

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!

haberin doğru olduğunu sanmıyorum, herif bize gelmek için monaco'da oynamak istemedi resmen. ki gidip en azılı düşmanımızda mı oynayacak, he fener bu kadar midesizse buyursun alsın, artık neresini alabilirse.

Oyuncu bizi istediği için bize gelir. Garry de istesek bize gelirdi ama biz tercih hakkımızı pas takımı olacağız diye yiyemeyeceğimiz tarağın altına yatınca Babel'den yana kullandık, oğlan da boşa düşünce aynı paraya Fener'e gitti. Bundan 10 yıl önceydi Fener'le-Galatasaray arasındaki maaş uçurumu. Bu iki takım arasında, bilhassa yurtdışı transferlerde oyuncu kimi tercih ederse ona gider. Bunun tek istisnası yurtiçinde yaptığın transferlerde Hasan Kartal gibi holiganların tutum farkı olabilir.

Üst Alt