Fenerbahçe İçin TFF'den İstifa Etti! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe İçin TFF'den İstifa Etti!

tff_istifa.jpg

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Dış İlişkiler İcra Kurulu Üyesi Tuna Akın, görevinden istifa etti.

Tuna Akın, yaptığı yazılı açıklamada, TFF'nin son dönemde aldığı kararların adaletsiz olduğunu savunarak, özellikle Fenerbahçe aleyhine alınan kararları gerekçe göstererek görevini bıraktığını bildirdi.

İstifa mektubunu federasyona sunan Akın, şu ifadeleri kullandı:

"Fenerbahçe camiası açısından bu adaletsizliğin hat safhaya ulaştığı su götürmez bir gerçektir. Onarılması gereken, geçmişte açılan haksız yaraların daha da derinleştirilmesi, sporseverlik, futbol, futbolun marka değeri ve toplumsal barış açısından etkisi uzun yıllar sonra geçebilecek yaralar açmıştır. Bu işlevsizlik ve adaletsizliğin bulunduğu ortamda, bu titri üstümde taşıyarak bundan öncesinde verdiği ve gelecek için vereceği yüke TFF üyesi olarak kararlara ortak olmama adına istifa ediyorum."

ajansspor

Aziz Yıldırım : TFF içerisinde daha fazla Fenerbahçeli olması lazım.Beşiktaş kollanıyor.

Tuna Akın : Fenerbahçe aleyhine alınan kararları gerekçe göstererek görevimi bırakıyorum.

Aziz Yıldırım : TFF içerisinde daha fazla Fenerbahçeli olması lazım.Beşiktaş kollanıyor.

Tuna Akın : Fenerbahçe aleyhine alınan kararları gerekçe göstererek görevimi bırakıyorum.

mahmut uslu fener'in haklarını savunamıyorsunuz deyip tff bünyesindeki bütün fenerlileri istifaya davet etmişti. ondan dolayı istifa etmiştir

Haksız kazanç için şov yapıyorlar.

Seneye şampiyonluk için yatırım. Bu sene de ligi üzerimizde bitirmek için aglaklik.

Sut Kardesler filminden bir senaryo geldi aklima, damat eve gelir ve esini bosadigini soyler ya babasina , babasi da kizar cabuk geri don der ya :)

Seneye oscar'lik tiyatro sunacaklar demek...

Hatta fragmanida bu haftadan itibaren vizyona cikar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt