Haber Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı: "29. şampiyonluk için ant içtik"

Fenerbahçe İdari Menajeri Volkan Ballı, sezon sonunda şampiyon olmak istediklerini dile getirirken, "29. şampiyonluk" vurgusunda bulundu.


"29. ŞAMPİYONLUK YOLUNDA AND İÇTİK"
Ballı, konuşmasının başında, "Hepimiz, burada çalışan herkes, çimcisinden, teknik direktörüne, malzemecisinden futbolcu kardeşlerimize, herkes çok istekli. Herkes son derece heyecanlı ve 29. şampiyonluk yolunda mücadeleye and içmiş durumdayız. Bizim için bu sene çok çok önemli, bu sene mutlaka kazanmamız gereken bir şampiyonluk var hedefte, dediğim gibi bu 29. şampiyonluğu inşallah hep beraber burada çalışarak, şampiyonluk kupasını taraftarlarımıza armağan edeceğiz." dedi.

Sarı-lacivertli futbol adamı, konuşmasının devamında, "Tabi bu hiç kolay değil. Çok zorlu mücadeleler olacak. lig 2 gün önce başladı, sonuçları görüyoruz. Her takım güçlü, her takım iyi çalışıyor. Onun için, bunun bilincinde, son derece arzulu ve istekli, çok iyi bir aile ortamı içerisinde... Takımın içinde iyi bir oyuncu grubu var, arkadaşlık dostluk içinde çalışıyoruz. Başta teknik direktörümüzü olmak üzere; Sportif Direktörümüz Sayın Damien Comolli de burada, her gün çalışıyoruz, gece gündüz çalışıyoruz ama bir inançla çalışıyoruz. Tekrar ediyorum; 29. Şampiyonluğu inşallah getirmek, buradaki insanlara, çalışanlara nasip olur. Taraftarlara camiamızı mutlu etmiş oluruz." diyerek sözlerini sonlandırdı.

Haberler
 
Maalesef eğitimlisinden eğitimsizine aynılar. Geçen sene hakemlerle şampiyon olduğumuza inanıyorlar, onlara göre kötü sonuç almalarının sorumlusu Galatasaray. Tez elden yok olsalar Türk futbolu derin nefes alır.
 
Tff yonetimi fenerbahcenin eski yoneticileri ile dolu. 16 anadolu takimi Fenerin kopegi durumuna girmis. Fener 16 takimi 1 gunde toplayip birlik beraberlik icinde hakemleri yem etmeyiz dediler. Walla her sey beklenir, ama asil soru su olmali. Biz 30 sampiyonlugu yakalayinca ne bahane arayacaklar. Cok adi ve pis bir camia bu fenev.

Burda fenere DOST diyen Galatasarayli kim varsa yaziklar olsun diyorum. Biz ile bunlar arasinda ucurum fark var. Hem karakter olarak hem kultur olarak!
 
Bu camia olmasa yemin ederim Turk futbolu daha guzel olurdu. Gidin kendi cumhuriyetinizi kurun orda istediginiz kadar kupa yazin kendinize
 
Para icin yapiyorlardir herhalde. Sampiyonluk basi prim var. Bunlara sampiyonluklari hediye ederlerse, biz de hemen basvurmaliyiz ekstra gelir icin.
 
Üst Alt