Fenerbahçe İflas mı Ediyor ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe İflas mı Ediyor ?

Fenerbahce SPK ve KAP a bu yıl dağıtması gereken karpayını dağıtmayıp "olağanüstü yedekler" e ekleyeceğini duyurdu.(duyurunun belgesi bu resim,ayrıca inanmayanlar HTTP://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/BILDIRIM.ASPX?ID=166483 adresine de bakabilir)

bunun açıklaması sanırım şu: biz küme düşürülürsek iflasın eşiğine geliriz,bu seneki karı dağıtmayarak kendimizi bu duruma hazırlıyoruz.

lafın özü adamlar da biliyor alacakları cezayı ve şimdiden hazırlanıyorlar.

Alıntı

Cevap: Fenerbahçe İflasmı Ediyor ?

bence fener dusmeyeceğini biliyor ve parayı transfere saklıyor, deeeeeeeeermisim.. olabilir tabüy.

Ekinler dize kadar

Fener bataklığa girdi dibe kadar

Aziz denen sahtekar

Kurtar takımını ekime kadar

Gozlerim yasardi be..............Bunlar bilmiyormu Sikebahce ...SIKE cumhurietinin kurucusudur:D :D

Sikesivas ozel bolgesinide inflasa doru gotururler simdi...!!!

:D :D :D

Cevap: Fenerbahçe İflas mı Ediyor ?

İflas biraz fazla ağır bir beklenti. Kâr payı dağıtmıyorlar. O da şimdilik. Eğer düşmezler ise muhtemelen dağıtırlar yine. Düşerlerse tabii ki dağıtmazlar. Zira yaklaşık kayıpları 150 milyon dolar civarında olacak. Bu rakam Fenerbahçe'yi batırmasa bile epey bir sallar.

fenerbahcenin mali yapisi suan gsray ve besiktastan daha iyi durumda, ilerde ne olur bilemem, kar payını gsrayda vermiyor...

Fenerbahce SPK ve KAP a bu yıl dağıtması gereken karpayını dağıtmayıp "olağanüstü yedekler" e ekleyeceğini duyurdu.(duyurunun belgesi bu resim,ayrıca inanmayanlar HTTP://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/BILDIRIM.ASPX?ID=166483 adresine de bakabilir)

bunun açıklaması sanırım şu: biz küme düşürülürsek iflasın eşiğine geliriz,bu seneki karı dağıtmayarak kendimizi bu duruma hazırlıyoruz.

lafın özü adamlar da biliyor alacakları cezayı ve şimdiden hazırlanıyorlar.

Alıntı

fenerbahcenin mali yapisi suan gsray ve besiktastan daha iyi durumda, ilerde ne olur bilemem, kar payını gsrayda vermiyor...

Kar payı vermek için kar etmek gerekir. Ben tarihimizde kar ettiğimiz bir dönemin olduğunu hatırlamıyorum. Keza Beşiktaş'ın da öyle. Sadece Fenerbahçe ilk kez geçen yıl kâr etti yanlış hatırlamıyorsam. Onlar'da kurulduklarından (borsaya girdiklerinden) beri hep kar ediyor değillerdi yani.

CL'den gelecek gelir epey rahatlatır.Zaten benim kızdığım nokta da bu,adamları bari düşürmüyorsun en azından tedbir koyda avrupaya gitmesine izin verme.Uefa yarın bir gün Türk Futboluna ambargo koyarsa,hesabını ki,m verecek?Sırf Fener mali açıdan dibi görmesin diye böyle bir karar verildi,utanmadan bir de şüphesi olan gitmesin diyor zatı muhterem!!!

50 liradan Şekip maskesi satarlar, Nostaljik şikeci olarak 100 liradan Emenike forması satarlar iflas etmezler.

kar ettiler zaten son gelen bilancoya bakarsan görürsün birleşme oldugu için taktir hakkını kullanmış olabilirler, gsrayda ise kar gectim zarar gelmesse cok sevinecem! :)

Kar payı vermek için kar etmek gerekir. Ben tarihimizde kar ettiğimiz bir dönemin olduğunu hatırlamıyorum. Keza Beşiktaş'ın da öyle. Sadece Fenerbahçe ilk kez geçen yıl kâr etti yanlış hatırlamıyorsam. Onlar'da kurulduklarından (borsaya girdiklerinden) beri hep kar ediyor değillerdi yani.

Üst Alt