Fenerbahçe ile Doğuş Grubu Anlaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe ile Doğuş Grubu Anlaştı

763767.jpg

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım Doğuş ile imzalanan sponsprluk anlaşmasında söze başlayan taraf oldu. Yıldırım, 'Doğuş ile Fenerbahçe, iki marka, 3 yıllığına bir araya gelip Türk basketboluna hizmet etmek için anlaşıyor. Ferit bey iyi bir Fenerbahçelidir. Doğuş ailesine teşekkür ediyorum. Doğuş grubuna daha önceki destekleri nedeniyle de teşekkür ederim. Ferit Bey iyi ki varsınız' ifadelerini kullandı.

Doğuş Holding'in ve Garanti Bankası'nın yönetim kurulu başkanı.Ferit Şahenk ise şu şekilde açıklamalarda bulundu.

'Benim için heyecan verici bir gün. Sayın başkanımız Aziz Yıldırım'a ve Fenerbahçe camiasına teşekkür etmeyi bir borç biliyorum. Doğuş grubu olarak toplumsal yaşamın gelişime katkı yapmak için bir çok projeler geliştiriyoruz. Spor alanında bir çok sporcumuza destek olduk, olmaya çalışıyoruz. Beraberliğimizin Türk basketboluna hayırlı olmasını diliyorum. Aziz Yıldırım ve Fenerbahçe camiasına tekrar teşekkür ediyorum. F.Bahçe Erkek Basketbol Takımı'nın adı F.Bahçe Doğuş oldu. Bu şeref için F.Bahçe'ye teşekkür ederiz, memlekete hayırlı olsun.'

Fenerbahçe başantrenörü Zeljko Obradovic sponsporluk anlaşmasında şu açıklamaları yaptı: 'Ferit beyle fazlaca vakit geçirdim. Fenerbahçe'ye ne kadar önem verdiğini biliyorum.Ferit beyle çalışmak keyifli olacak. Bir kere daha Ferih beye ve başkanımıza teşekkür ediyorum.'

(Hürriyet)​

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu şartlarda fener ile yarışmak imkansız.

Ya sende onlar gibi güçlü sponsorlar bul ya da kenara çekil rezil olmaktan iyidir.

TapaTalK

Avrupada ki baskete yatırılan bu yüksek miktarları anlayamıyorum. Pek bir getiri yok bu işin. Marka değerini bile öyle aman aman yüceltmiyor kulüp adına dünyada.

Fener basket de hiç bir zaman tek başına başarılı olamadı zaten.

son 10 senedir ülker sayesinde, bundan sonra da doğuş.

Böyle başarıya başarı denmez.

2000 yılında bizim UEFA kupasını almak için Arsenal'i parayla satın alıp birleşmemiz gibi bir şey olurdu bu.

Kompleksli Aziz'in rezillikleri.

Fener basket de hiç bir zaman tek başına başarılı olamadı zaten.

son 10 senedir ülker sayesinde, bundan sonra da doğuş.

Böyle başarıya başarı denmez.

2000 yılında bizim UEFA kupasını almak için Arsenal'i parayla satın alıp birleşmemiz gibi bir şey olurdu bu.

Kompleksli Aziz'in rezillikleri.

Basketbolda her takım öyle ki. Biz de sponsorluklara rağmen bir adım ileri gidemiyoruz. Açıkçası bu konuda pek sallamamak gerek adamlara. Biz sadece Galatasaray olarak basketbolda var olsaydık eleştirinde haklısın. Ama biz sponsorlara rağmen bir adım ileri gidemiyoruz.

Bu fenerlilerde seviniyor işte baskette en iyisiyiz vs diye bu paralarla mahallenin basket takımına sponsor ol onlarda şampiyon olur. Basketbol futbola benzemiyor paran varsa kaliteli kadro kurarsın ve şampiyon olursun bu kadar basit. Para ve başarı doğru orantılı. Futbolda o kadar değil, çok para harcayan takım şampiyon olamayabilliyor

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt