Fenerbahçe ile Kadro Karşılaştırması - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe ile Kadro Karşılaştırması

Moderatör kardeşlerim de pirim vermesin böyle tiplere..
Geçen gün @Mert MERT Harika bi tahlilde bulunmuştu
Çürük yumurtalar kendilerini belli ediyor
Öyle olmasa bile ben sarı laci çocukların topraklarımızda gezinmesini istemiyorum..
Emin’im çoğunluk da böyle düşünüyordur..

Pirim vermeye gerek yok.Rengi sarı kırmızı değilse koyacaksın götüne tekmeyi, tuta tuta kanalizasyona doğru yol alacak..

Son düzenleme:
Azili dusmanin olan Galatasaray forumunda bir fake hesabın olsun ve 5000 tane paylaşımın bulunsun. Helal olsun gercekten. Benim antuda ki fake hesabim 1 paylasimimdan sonra direkt engellenmisti. Eh haliyle orada ana avrat duz gidince olacagi bu

Ekici ve Donk aynı mevkilerin oyuncuları değil, kıyaslamak yanlış olur. Rodrigues bizden ayrıldığında düşüşteydi, Babel'den iyi demek fazla olur. Isla'nın da Mariano'dan daha iyi olduğunu sanmıyorum.

Fenerbahçe bu sezon iyi hamleler yapıyor. Bizi zorlayacaklarını düşünüyorum ve şöyle bir karşılaştırma yaptım.

Altay < Muslera
Harun > Okan
Berke > Ismail

Isla > Mariano
Dirar = Linnes
Sadık < Luyindama
Serdar < Marcao
H.Ali = Nagatomo

Emre > Selçuk
Tolgay = Donk
M.Ekici > Donk
Moses = Feghouli
Kruse < Belhanda
Garry > Babel

V. Muriç < Diagne

Kalede iyiyiz
Beklerde kötüyüz stoperlerde iyiyiz.
Ortasahada iyiler kanatlarda eşit diyelim

Belhanda farkımız var forvet konusundada emin değilim.
Belki de adamların tek iyi yeri Max Kruse olabilir. Sen Belhanda'yı ondan iyi yapmış diğerleri için onlarınkini daha iyi göstermişsin. Arkadaşlar diyordu ama sanırım cidden kuşmuşsun be.

Üst Alt