Fenerbahçe, Josef İçin Gelen 11 M €'luk Teklifi Reddetti İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Josef İçin Gelen 11 M €'luk Teklifi Reddetti İddiası!

Bence normal, yani şu açıdan Psg 222 milyon verip oyuncu alabiliyor ve karşılığında herhangi bir yaptırımı yok ise Fener veya başka takımlar da parası var ise bu işi yapar kimse de bir şey yapamaz. Burada suçlu olan Uefa.

son dakika çıktı 11.5 milyon euro ya satmışlar gerçek bir satış olmadığı aşikarda ingiltere den takım nasıl bunu yapar bu kısmı anlayamadım

Diger konuda sormustum ingiltereye transfer olmak icin berlirli dönem milli takimda oynamisligi olmasina gerekmiyormuydu yoksa o kural kalktimi?

bunların çapı yetmez ruslar yapıyor gibi gelen on numara şimdi neto yu almışlar ordan ve birde fred i alma durumları varmış . ruslar kurmuş olabilir bu bağlantıları

Bu josege değil 11 milyon herhangi bir bonservis bedeli ödeyen maldır.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nasıl oluyor o iş? bu kavruğun ingiltere'ye gidebilmesi için ya avrupa birliği vatandaşı olması gerekli ya da milli takımda sürekli oynaması. ingiltere liginin öyle bir kuralı var, bunun gibi saçma sapan oyuncular gidemesin diye. bu josef çifte vatandaş falan mı? bence azize gündem yapıyor yine. kim verir buna 11 milyon euroyu.

Nasıl oluyor o iş? bu kavruğun ingiltere'ye gidebilmesi için ya avrupa birliği vatandaşı olması gerekli ya da milli takımda sürekli oynaması. ingiltere liginin öyle bir kuralı var, bunun gibi saçma sapan oyuncular gidemesin diye. bu josef çifte vatandaş falan mı? bence azize gündem yapıyor yine. kim verir buna 11 milyon euroyu.

SrIyHTQ.png

Kaynak : Albion interested in Brazilian midfielder Josef de Souza | Express & Star

Avrupa pasaportu yok diyor. West Bromich oyuncuyu alabilir ancak oynatamaz, sadece kiraya veberilir. *ikincisini ben diyorum

Son düzenleme:
Doğruysa tam komedi.Ortada Ozanla Mehmet oynayacak.:D Tam cümbüş olur fakat şişirme haber olasılığı çok daha fazla.

Bu adam 11 milyon edecek ne oynadı onu geçtim İngiltere'de nasıl oynayacak ya millet ıslıklamasın diye yapıyorlar ya da başka işler dönüyor.

portoda cityde üst düzey top oynamış fernando ile arasında sadece 2 yaş var

fernando 5milyon € josef 13milyon €

bizde inandık

Üst Alt