Fenerbahçe, Kolarov ile Anlaştı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Kolarov ile Anlaştı!

kolay kolay kıskanmam ama Kolarov gerçekten kıskandırıcı hamle. Yaşı 34 olsa da 2 sene çok rahat götürür bu ligi.

Fizik olarak zaten bu ligden çok üstün. Müthiş frikikleri var. Asist özelliği yüksek. Tecrübesi de var.

Kolarov’un kalitesini tartismak hata olur ama ayni transfer hamlesini Biz yapmis olsak Fatih hoca’ya demediginizi birakmazdiniz

Baskasinda olunca göze hos geliyor,bizde olsa 35 yasindaki sol beki napalim gibi yorumlar okuyorduk simdi

kolay kolay kıskanmam ama Kolarov gerçekten kıskandırıcı hamle. Yaşı 34 olsa da 2 sene çok rahat götürür bu ligi.

Fizik olarak zaten bu ligden çok üstün. Müthiş frikikleri var. Asist özelliği yüksek. Tecrübesi de var.

2 sene sonra ne olacak hatta 2 seneyi geçtim 1 sene sonra bizim lige uyum sağlar iyice düşer performansı sende biliyorsun.

Kolarovun yerine okadar cok adam varki alinabilecek, Comolli olsam Interin kapsinda yatarim Dalbert icin.

Hadi o olmadi, Hasan aliyi satip Jetro Willems yada Alex Morenoyu alirim.

Gidip 33 yasindaki kolarova 2+1 kontrat ve minimum 2,5m euro baglamam.

2 sene sonra ne olacak hatta 2 seneyi geçtim 1 sene sonra bizim lige uyum sağlar iyice düşer performansı sende biliyorsun.

olsun. Cicinho ölü-bitik haldeyken Sivas'a geldi ve 35 yaşında ligi dağıttı. Kolarov geçen sene 40'a yakın maç oynamış biri. Bence muazzam transfer olur. Doğru bir sistem olmazsa tabi Kolarov'da yalan olur, o ayrı.

Kolarov iyi oyuncu tabiki ama yasininda etkisiyle eski fizik gücünden uzak citydeki oyunu yok artık
Sol bekten ziyade sol stopere gidiyor bence

Mu-kem-mel topçu.
Sol ayak raket raket!
Yaşa da takilmayin, biz Ujfalusi'yi o yaşta aldık aşağı yukarı mis gibi de katkı verdi.

Amma 2 tane durum var:

1- maliyet. FB gibi batmanin eşiğinde, tvlerden yardım toplayan bir kulüp, 34 yasindaki bir sol beke (bakın hucumcu demiyorum, çünkü yaşlı da olsa hayvan gibi bir hucumcu alırsın, seni tek başına şampiyon yapar, 50 m EUR kazandırır ama sol bek şampiyon yapmaz) büyük bir butce ayırmamali. EUR 7 lirayken hem de. Bizi Ufa'yi bedavaya aldıydik neredeyse mesela.

2- fbnin genel takım yapısı bozuk, 8 tane falan ilk onbir oyuncusuna ihtiyaçları var ve bu mali tabloda sol bekine hayvan gibi bütçe ayiriyorsan, diğer bölgeleri ne yapacan? Bu şekilde harcamayla ceza alip Clye gidemezsin zictin.

Ozetle mükemmel topçu ama yanlış transfer.

Son olarak, Brate şimdiden kkoydeki Fb-Gs maçında golünü attı bile :/

Kolarovun yerine okadar cok adam varki alinabilecek, Comolli olsam Interin kapsinda yatarim Dalbert icin.

Hadi o olmadi, Hasan aliyi satip Jetro Willems yada Alex Morenoyu alirim.

Gidip 33 yasindaki kolarova 2+1 kontrat ve minimum 2,5m euro baglamam.
Min 3.5 m EUR maaş alır bence. 2-2,5 da imza parası ya da bonservis verirler.
Çok iyi oyuncu ama FB için muazzam yanlış bir transfer.
Bu bütçeyi git iyi bir forvete ayır. Zaten sadece Türk liginde oynayacaksin. Hasan Ali yeter de artar bile.

Üst Alt