Fenerbahçe Kongresi Ne Zaman ve Nerede?


fenerbahcede_kongre_oncesi_flas_gelismevN.jpg

Fenerbahçe'de 2-3 Haziran tarihlerinde Ülker Spor Arena'da gerçekleştirilecek olan kongrede yaklaşık 25 bin kişi oy kullanacağı için sarı lacivertli yönetim bundan sonraki kongrelerin daha geniş ve büyük bir yerde yapılması üzerine çalışmalara başladı.
FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de Haziran ayında gerçekleşecek olan kongre öncesinde sarı lacivertli yönetimde kongre üye sayısı günden günde artmaya devam ederken, şu an itibariyle yaklaşık 25 bin kongre üyesi seçimlerde oy kullanılacak. Bu sayının giderek artmasından dolayı salona sığmama ve aşırı kalabalık olma ihtimalinden dolayı Fenerbahçe yönetimi bundan sonraki kongreleri Ülker Arena yerine daha geniş ve büyük bir yerde yapmayı planlıyor.​
Fenerbahçe kongresi nerede?

Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasında gerçekleşecek olan seçimde yaklaşık 25 bin kongre üyesi oy kullanılacak. 25 bin kişi civarında bir kalabalık beklendiği için salona sığmama ihtimali üzerine Başkan ve yönetim bundan sonraki kongrelerin Ülker Arena'da yapılmasının zor olduğunu düşünüyor. Bu sebeple yapılan değerlendirmede Fenerbahçe'de önümüzdeki diğer kongrelerin daha geniş ev ve büyük bir yerde yapılması planlanırken, Ülker Stadı da seçeneklerden biri olarak değerlendirildi.

BU KONGRE ÜLKER ARENA'DA

Öte yandan bu fikirin gündeme gelmesine rağmen Haziran ayındaki kongre Ülker Arena'da yapılacak. Ancak bundan sonraki kongrelerin üye sayısının artmasından dolayı daha büyük ve geniş bir yerde, ayrıca elektronik ortamla da oy verme imkanı sağlanması üzerine çalışmalar yapılıyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü başkanlık seçimi, 2-3 Haziran 2018 tarihlerinde Ülker Spor Arena'da gerçekleştirilecek.​
 
Üst Alt