Fenerbahçe Küme Düşecek ||VATAN|| - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Küme Düşecek ||VATAN||

Cevap: Fenerbahçe Küme Düşecek ||VATAN||

Anadolu kulüpleri de çok didindi, Fener düşmesin diye.El mahkum.Düşecekler.Anadolu kulüpleri olarak avucunuzu yalayacaksınız.En başta Cav-cav.:)

her F.Bahçeli “Tamam bizimle ilgili iddialar var. İyi de o maç ve o sezon ne olacak?” diye soruyor. bu kısım var ya beni delirtiyo .zihniyeti bozuk beyinsizlerin hepsi mi aynı düşüncede olur !soylarına tüküryim soyu bozuk fenerliler !ulan hepsi aynı genden .kuzenlerimde böyle gerzekçe düşünüyo !fenerlilerin hepsi aynı düşüncede insanlardır.sopayla dövesim var !

küme düşememek için uğraşan takıma nasıl teşvik yapılır zaten gazı almışlar öyle yada böle kümede kalmak için bilenmiş adamalar

yani küfür yağdırasım var. adnan polatı çıkarsınlar konuştursunlar !yaptıysa yaptık desin !ama aziz yıldırım gibi kanı bozuk değil !''artık maçların sahada kazanılmadığını öğrendim ''diyen bi camıştan bahsediyoruz. şerefine tükürdüğümün köpeği!!fenerden nefret ediyorum !fenerlilerden de!

Araştımayan şerefsizdir.Hakemler dahil bütün etmenler araştırılsın da görelim kimin pisliği ortaya çıkıyo.

Vay arkadaş bu durumda bile konuyu bize getirdiler ya. O sezon Denizli'nin amacı vardı biz niye para verelim ki? Biz oyuncularımıza bile zor para ödüyorduk. Hem o sezon fenerin elle kolla attığı goller var. O sezon asıl şikeyi fener yaptı be!

her F.Bahçeli “Tamam bizimle ilgili iddialar var. İyi de o maç ve o sezon ne olacak?” diye soruyor. bu kısım var ya beni delirtiyo .zihniyeti bozuk beyinsizlerin hepsi mi aynı düşüncede olur !soylarına tüküryim soyu bozuk fenerliler !ulan hepsi aynı genden .kuzenlerimde böyle gerzekçe düşünüyo !fenerlilerin hepsi aynı düşüncede insanlardır.sopayla dövesim var !

Adamlarin cirkeflik iclerine i$lemi$......aile falan farketmez bunlar toplu halde cins

Bakın fenerliler neden çok ciddi beyin sorunları ve faşizmleri olduğunun en büyük kanıtı.

Şampiyon oldukları (!) gün sonrası şirketin bayrak asılan bir alanı var. 7 direkte farklı bayraklar. 1i boş idi oraya üşenmeden fener bayrağı asacak kadar aşağılık bir zihniyet bunlar. Gülüyor insan orası ayrı :)

ya ne maçmış ağzını açan bunu söylüyor aradan geçmiş kaç yıl şikecilerin takımı bulaştırmak için herşeyi yapacaklar bu haberde bundan dolayı yapılmış

alma zalad'ın ahını... çıkar aheste aheste... :)))

sırada bülent ataman'ın ahı var...

Adamlar dünya futbol tarihinin en büyük şike örgütünü kurmuş hala bize b.k atma derdinler.Metriste çürürler insallah

Tüpçü Bjk sıyrıklarla atlatacak diyor :asd: Yazı tamamen çöp.. Birkaç örnek vereyim anlarsınız ne demek istediğimi;

- SÜPER Lig kesin olarak 5 Ağustos’ta başlayacak. Soruşturmanın seyrine göre ağustosun son haftasını bile bulabilir ilk düdüğün çalınması.
Ne demekse artık :asd:

Federasyon, ligi erteleyip süre kazanacak. Avrupa’da ise ön elemeler başlıyor. UEFA yetkilerini kullanarak sırf ‘şüphe’den takımlarımızı men edebilir
Yukarıda dediğine hiç uymuyor..

- Onların yerine ya Bursa ile G.Antep Şampiyonlar Ligi’ne gidecek.
Bu da mümkün değil, Galatasaray bile gidebilir ama Antep gi-de-mez..

Yazı tamamen çöp, kilit bile gelebilir.

2006 yılında Fenerbahçeli futbolcular voleybol oynuyordu.Nobre Anelka felan smaç atıyordu.

Galatasaray'da şike olmamıştır. 8-0 Lık anakragücü maçında 1-0 lık galibiyet bile bize yetiyordu çünkü zaten son haftaya 2 averaj önde girmiştik. 2006 şampiyonluğunda da Denizlispor son hafta kümede kalabilmek için Fenerbahçe'ye karşı öyle mücadele etti. Bizde iddiasız kayseriyi zorlanmadan geçip şampiyon olduk. Kendi şerefsizliğinizi başkasının üzerine atmayın ayıptır iftira atmak. Hem sizin bu mantığınız şuna benziyor; Bir katilin, ben suçumu kabul ederim ama benden önceki bütün katilleri de yakalayın demesine.

Denizli maçını araştıracaksa araştırsınlar. Ben rahatım o konuda, bir şey çıkarsa amatöre kadar düşürsünler. Ama o sezon Anelka'nın elle gol atıp 2-0'dan çevirdikleri Konya maçını, Nobre'nin dakika 1'de kendini yere atıp penaltı+kırmızı kart aldığı Samsun maçınu, yine Nobre'nin topu eliyle önüne alıp attığı golle çevirdikleri Rize maçını da araştırsınlar. Daha bir sürü vardı o sezon bunlardan. Öyle oturdukları yerden tarihin en şerefli şampiyonluğuna bok atmasınlar.

Üst Alt