Fenerbahçe Küme Düşecek | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Küme Düşecek

Yapmış olduğu şike ve teşvikler mahkeme kararıyla resmi olarak tescillenmesine rağmen, hala şikebahçenin ceza almayacağını ve bir alt lige düşürlemeyeceğine inanmak hayal ötesi olur.

Bakınız UEFA nın açıklamalarına.

- Yeterince delil var

- TFF gereğini yapmalı

- TFF nin aldığı kararlar disiplin talimatımıza uymazsa gerekeni yaparız,

- Görevden aldığımız federasyon başkanları oldu

- Şikeyle mücadele edilmeli

- Sıfır tolerans

......vb

Şimdi diyebilirsiniz ki UEFA dan icraat bekliyoruz. Beklediğimiz icraatlara az kaldı. :asd:

UEFA öncelikle TFF nin karar almasını bekledi, prosedür bu şekilde. Lakin TFF nin aldığı kararların eyyam olduğunun farkında. TFF nin eyyam yaptığı ortada ve bu durum UEFA ve şikayet mailleriyle FİFA yada bildirildi. Şimdi hem TFF hemde şike yapan takımlar başta şikebahçe olmak üzere cezalandırılacaktır.

FİFA, UEFA aracılığıyla kulüplerin cezalandırılmasını beklemektedir. UEFA da TFF den yaptırımları beklemektedir. Lakin TFF bunu yerine getirmemiştir ve artık sahne UEFA ve FİFA nındır.

UEFA dan FİFA dan bi şey çıkmaz gibisinden olumsuz düşüncelere kapılmayın.

İki üst düzey kurum tarafından gereken neyse yapılacaktır. Yalnız bizi bekleyen bir tehlike vardır. O da TFF nin ayak oyunlarıyla Galatasarayımızıda 1 sene men etme çabası. Ayrıca TFF fb yi ön elemede oynatmaya çalışarak trabzonsporunda şampiyonlar ligine katılımını engellemek istemektedir.

Sonuç olarak şunu diyebilirm;

1- FB küme düşürülecek (KESİN)

2- Alt lige eksi puanla başlatılacak

Bunlar bizim beklediğimiz ve geçte olsa uygulanacak olan kararlardır.

Ümidiniz kaybetmeyin...

Yakın örnekler;

Olimpakos, Kavala, SİON (Şikeden değil transfer yasağından).... bu örnekler önümüzde bırakın diğerlerini SİON örneği önümüzde. SİON dan dolayı İSVİÇRE FUT FED. na FİFA ultimatom verdi... Fb nin kurtulma şansı yok...

Cevap: Şikebahçe Küme Düşecek

Uefa ve Fifa konuyu gündemlerine bile almıyorlar, toplantı bile yapmıyorlar sen küme düşmeden bahsediyorsun..

Valla hala tek bi soru soruyorum

Fener ceza almazsa hemide okkalı

Toplantılarda felan zero telorance derken hangi yüzle diyecekler ve bundan sonra kime nasıl ceza vericekler?

Türkiyedeki gibi ben yaptım oldu demek imkansız.

ben Barış kardeşimize katılıyorum ve umudumu hala koruyorum, bu sürecin sonunda kötüler kesinlikle kaybedecektir....

demiri isti isti doyerler.dusurulecek takim zaaninda dusurlerdi.gerizekali idareciler oldugu surece olasi bir sey degil.en iyi ihtimal.Uefanin vere bilecegi omurboyu avrupadam men cezasi ve sadece sike yapan klube.

o değilde fenerbahce küme artık düşmezde adı şikebahce olarak anılır buda tüm memlekete yeter.

f5 küme düşsün , f5 forması giyerim ... ( ahmet çakarın iddasından bile büyük bir iddaa )

Futbolu yöneten godomanlar gerekirse avrupdan men edilmemizi göze alırlar ama f5i küme düşürmezler .

Valla bizim bildiğimiz Uefa'nın sıfır toleransı, bir senedir feneri tolere etme olayına dönüşmüş durumda. Neyin açıklamasını yapıyoruz ki?

Sadece koltuğunuza yaslanın ve keyfini çıkarın gelecek haberlerin... RELAX

Bırakın stresi şikeciler yapmaya devam etsin...

Üst Alt