Fenerbahçe ligden çekilmeli mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe ligden çekilmeli mi?

TFF yaptığı açıklamada Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'ne katılmayacağını kamuoyuna duyurdu. Bunun üzerine Fenerbahçe iki açıklama yaptı; İlk açıklamada "Türk futbolunu ateşe attılar", ikinci açıklamada ise yapılacak Süper Lig fikstür çekimine temsilci yollamayacağını belirtildi...

Sarı-lacivertli takımda bu gelişmeler yaşanırken, taraftarlar arasında 'Ligden çekilelim' konuşmaları başladı. Hatta bu seçeneği Fenerbahçe yönetiminin de düşündüğü belirtiliyor....

Peki sizce Fenerbahçe ne yapmalı?

Cevap: Fenerbahçe ligden çekilmeli mi?

Bırazcık gururları varsa çekılmelıler. Ama onlarda ole bısey olmadıgı ıcın buyuk olasılık çekılmezler

Ligden çekilirse, geri geldiğinde en alt kademeden başlar gibi birşeyler söylüyordu bugün F.Altaylı programda.

Valla eğer dedikleri doğruysa, fener çekilirse bu ligden silinip giderler.

daha neler çekilmesinler en alt lige gidicekler falan onlarımı bekliycez 10 sene geri gelsinler diye bu ligde fenerden başka hiç bir takımla rekabet bana keyif vermez. Düşsünler geri gelsinler kaldığımız yerden devam

Şike olaylarını direk, böyle böyle yaptık. Şöyle oldu bunları ayarttık, şunlara teşvik verdik falan diye açıklasın. Gereken zaten yapılır. Ligden çekilmesinler.

Çekilsinler tabi de,Hiç sanmıyorum ben onların böyle bir şey yapacağını.

Cekilmesinler, dusurulsunler. sonradan "ligden biz cekildik, dusmedik yavv" demesinler

serefsizin G.tu saglam olur mu?

çekilemezler cunku yollu kari gibi sadece kiviriyorlar

Üst Alt