Fenerbahçe maç kaybettiğinde üzülüyordum!! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe maç kaybettiğinde üzülüyordum!!

"Galatasaray'dayken bile Fenerbahçe kaybedince üzülüyordum."

Caner'den bombalar...

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, takımda kimsenin aklında geçen seneki gibi şampiyonluğu kaçırmak diye bir şey olmadığını belirterek, ''Şampiyonluk kupasını kaldıracağız ve bunu taraftara armağan edeceğiz'' dedi.

Caner, Fenerbahçe Kulübü'nün aylık resmi dergisinin mayıs sayısında yayımlanan röportajında, takım olarak şampiyonluk ipini *****leyeceklerine sonuna kadar inandıklarını vurgulayarak, ''Şampiyonluk kupasını kaldıracağız ve bunu taraftara armağan edeceğiz. Herkesin için rahat olsun'' diye konuştu.

Taraftarlarından kendilerini sabırla desteklemelerini isteyen Caner, ''Taraftardan tek beklentimiz; maç içinde geri düştüğümüz zaman her türlü desteği versinler. Bucaspor maçı bunun en güzel örneği. 30 dakikada 4 gol atıyoruz. Sırf Bucaspor'a değil, Beşiktaş'a, Galatasaray'a, herkese karşı maç alabiliriz. Taraftarımız her zaman, her dakika, 90+5. dakikada olsa bile sabırlı olsun ve destek versin'' ifadelerini kullandı.

''TRABZONSPOR'UN 3 BÜYÜKLERİN İÇİNE GİRDİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM"

Şampiyonluk mücadelesi yaptıkları Trabzonspor ile aralarındaki rekabetin bu sezonluk olduğunu dile getiren Caner Erken, ''Trabzonspor'un '3 Büyüklerin' içine girdiğini düşünmüyorum. Galatasaray ve Beşiktaş bizim ezeli rakiplerimiz. Onların düşük bir sezon geçirmeleri ve yarıştan erken kopmaları, Trabzonspor'un bu kadar öne çıkmasına sebep oldu. Ben inanıyorum ki; Trabzonspor puan kaybedecek ve biz inşallah Ankaragücü maçında taraftarımızın karşısına hem lider hem şampiyon olarak çıkacağız'' şeklinde konuştu.

Trabzonspor'un ilk yarıya göre kötü maçlar çıkardığını kaydeden Caner, şöyle devam etti:

''Ben şansa inanmıyorum ama şans yanlarında... Son dakikalarda çok güzel goller buluyorlar. Takım olarak bence çok yetenekli oyuncuları yok. Takımda oyun, 3-4 kişinin üstüne yüklenmiş durumda. Burak, Selçuk ve Jaja gibi? Onlar da biraz tökezlediğinde veya vasat oynadıklarında yani vasıflarının üzerine çıkmadıklarında takım çok zorlanıyor. Ama işte, zorlansalar bile son anlarda buldukları gollerle buraya kadar geldiler. Bundan sonrası için aynı gidişatın devam edeceğini sanmıyorum. Takımın üzerinde çok büyük stres ve baskı oluşacak.''

''MAÇ KAYBETTİĞİMİZDE KENDİMİ ÇOK KÖTÜ HİSSEDİYORUM''

Caner Erkin, Galatasaray'da oynarken, Fenerbahçe maç kaybettiğinde üzüldüğünü açıkladı.

''Fenerbahçeliliğime gelirsek, Galatasaray'da oynarken bile Fenerbahçe kaybettiğinde üzülüyordum'' diyen Caner, ''Açık açık söyleyeyim bunu. Buradayken de maç kaybettiğimizde kendimi çok kötü hissediyorum. Bütün gece aklıma o maç ve takım arkadaşlarım takılıyor. Kazandığımızda ise tadından yenmiyor'' ifadelerini kullandı.

Caner, Rusya'ya bir daha dönmeyi düşünmediğini, o defteri kapattığını anlatarak, ''İlk önce nasıl bir Fenerbahçeli olduğumu Türkiye'ye ve bütün dünyaya göstermek zorundayım. Bunu kendim ve Fenerbahçe için yapmak zorundayım. Şu an için tüm hedefim Fenerbahçe'de yaşanabilecek tüm başarıları yakalamak. Daha sonrası için Avrupa'daki takımlarda oynamayı isterim'' dedi.

Cevap: "Galatasaray'dayken bile Fenerbahçe kaybedince üzülüyordum."

Sen bir emek hırsızı, şeref yoksunusun. Arda'nın attığı yumruk çok koymuş anlaşılan sana.

Şutlanacağını hissetti herhalde...

6d1b8e53.jpg
8141be76.jpg

Bomboş demeçler bunlar yahu,püffff .

Bu serefsiz birde sampiyonlugu kaybettigimiz derbide oynamisti.

Satilik sey, para gördümü veriyor hemen

atletico maçında ki 2 sarıyı da bilerek gördün değil mi onu da açıkla!

Arda insan işte kardeşim. Kimi döveceğini iyi biliyormuş. :)

Genel olarak normal açıklamalar bunlar, garipsemiyorum fakat takıldığım tek nokta nasıl bir Fenerbahçeli olduğunu Türkiye'ye göstermeni de bir nebze anlıyorum (ne gerek varsa böyle bir şeye) da arkadaş tüm dünyaya göstermek nedir yahu :) Böyle bir beklenti olduğunu mu zannediyor acaba :D

Genel olarak normal açıklamalar bunlar, garipsemiyorum fakat takıldığım tek nokta nasıl bir Fenerbahçeli olduğunu Türkiye'ye göstermeni de bir nebze anlıyorum (ne gerek varsa böyle bir şeye) da arkadaş tüm dünyaya göstermek nedir yahu :) Böyle bir beklenti olduğunu mu zannediyor acaba :D

Evet barca taraftarı merak içindedir.Caner fenerlimi acaba diye?:D

Şu görüntü içinizi sızlatmıyor mu yahu? O sizin kardeşiniz olsa ne düşünürdünüz? Formamızı giyen bir oyuncuya atılan bu dayak bizim için şık olmamıştır. (Farkettiyseniz çöküş dönemlerinin başlangıcıdır o kavga.)

"Like" özelliğini kullanan arkadaşlara teessüfler.

Bu mesaj "Sporda Şiddeti Önleme" Kanununa istinaden yazılmıştır. :)

Ekmek yediğin yere ihanet etmek böyle bir şey olsa gerek .

İçimizde ne kadar fenerli varsa ....................................

Bu vatandaş, neden bu kadar önemseniyor ki? Boşverin gitsin...

Şu görüntü içinizi sızlatmıyor mu yahu? O sizin kardeşiniz olsa ne düşünürdünüz? Formamızı giyen bir oyuncuya atılan bu dayak bizim için şık olmamıştır. (Farkettiyseniz çöküş dönemlerinin başlangıcıdır o kavga.)

"Like" özelliğini kullanan arkadaşlara teessüfler.

Bu mesaj "Sporda Şiddeti Önleme" Kanununa istinaden yazılmıştır. :)

:lol:

Üst Alt