Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışta


110dd3929_wallpaper1234.jpg
Galatasaray‘la Fenerbahçe Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da 7 Aralık 2011 Çarşamba günü, saat 19:30’da karşılaşacaklar.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa Çıkıyorheyecan yukseliyor...heyecan yukseliyor....heyecan yukseliyor.....heyecan yukseliyor.......heyecan yukseliyor.........
 
Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa ÇıkıyorBilet fiyatlari pahali ve hafta ici olmasina ragmen stad dolacaktir.
 
Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa Çıkıyorzırt diye tukenir bilet. kombinesi olmayanlar elini cabuk tutsun.
 
Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa ÇıkıyorBen hic sevinmiyorum dogrusu ... Adnan Polat sagolsun Derbi'den nefret ettirdi.
 
Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa ÇıkıyorGS Store'lardan 300 TL ve üzeri alış-veriş yapanlara da bilet veriliyormuş.Dip-not olarak eklemek istedim.:eek: Gerçi bilet fiyatlarını görünce alış-veriş yapıp bileti bedavaya getirmek daha mantıklı geldi bana.:)
 
Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa ÇıkıyorBence maçlarda GsBonus değilde bir taraftar kartı uygulamasına geçsek daha iyi olacak. Kredi kartına hiç bulaşmak istemeyen çok kişi var.
 
Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa ÇıkıyorKategori 7 tam olarak neresi oluyor acaba ? yani kale arkasının üst katımı ?
 
Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa Çıkıyorbonus kartı halen çıkarmadılar benim, bir de bu kategori 7 kale arkasımı?
 
Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa ÇıkıyorKategori 7 tam olarak neresi oluyor acaba ? yani kale arkasının üst katımı ?

bonus kartı halen çıkarmadılar benim, bir de bu kategori 7 kale arkasımı?TK_ttarena_yenikategori9.gif
02.12.2011 Cuma günü saat: 10:00'da sadece GS Bonus Kart sahiplerine satışa açılacaktır. Limit 2 adettir.

05.12.2011 Pazartesi günü saat: 10:00'da genel satışa açılacaktır. Limit 3 adettir.
 
Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa ÇıkıyorPazartesi almaya çalışsak kategori 7-6-5'ten birini bulabilir miyiz ?
 
Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa Çıkıyorçok pahalı be üst taraflar 40 falan olsa güzel olurdu alt tarafı da şöyle bi 60 falan yapsalardı keşke
 
Cevap: Fenerbahçe Maçı Biletleri Satışa Çıkıyor116 ve 216 kadın ve çocuklara ayrılmış, deplasman takımının tribünü ne olacak ? Boş mu kalacak ? Oraya da bilet satsalar veya komple kadın çocuk oradan izlesin.

Beşiktaş-Galatasaray derbisinde öyle yapılmıştı.
 
Üst Alt