Fenerbahçe Maçı için Yaptığınız Totemler - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı için Yaptığınız Totemler

aga ben heyecandan izleyemiyorum böyle maçları bunu nasıl açıcam devamlı balkonda sigara içiyorum . piskolok varmı aramızda nedir çaresi bu olayın

Benim babam öldü, beni piskoloğa gönderdiler
6 ay psikoloğumla aşk yaşadım :giggle:
Tıngır mıngır çay içmeye gidiyorduk
Öpüşüyorduk, elleşiyorduk
Onu da cimbomlu yaptım..
Sonra da hayat arenasına girdim zaten..

Tıp litaratürünü bilenler senin sorununu iyi ederler..
Bence Galatasaray marşları dinleyerek, imkanın varsa evin içinde masanın etrafında koş, zıpla enerjini boşalt biraz..

Süper finaldeki kadıköy maçında o kadar fazla heyecan ve stres yaşamıştımki sanırım bağışıklık oldı o maçtan sonraki fb-gs maçlarını artık daha rahat izliyorum kadıköyde galibiyet gelince Ve ligin başı oldugu için bu akşamki maçta en fazla geçen haftaki başakşehir maçı kadar heyecan yaratır Bende

Ben yüksek tansiyon hastasıyım ve doğal olarak heyecan stres bana yasak aslında son izlediğim derbiden sonra hastanelik olduğum için (ki şampiyon olmuştuk) o günden beri derbi izleyemiyorum arabaya binip telefonu uçak moduna alıp usb ye 2 2.5 saatlik şarkılar yükleyip cikiyorum yola asla merkezi yerlerde gezmem muhakkak şehirler arası yola çıkarım saat 9 u çeyrek geçe açarım telefonu kardeşimi arar sonucu öğrenir öyle dönerim eve

Ben yüksek tansiyon hastasıyım ve doğal olarak heyecan stres bana yasak aslında son izlediğim derbiden sonra hastanelik olduğum için (ki şampiyon olmuştuk) o günden beri derbi izleyemiyorum arabaya binip telefonu uçak moduna alıp usb ye 2 2.5 saatlik şarkılar yükleyip cikiyorum yola asla merkezi yerlerde gezmem muhakkak şehirler arası yola çıkarım saat 9 u çeyrek geçe açarım telefonu kardeşimi arar sonucu öğrenir öyle dönerim eve
Karıya gitsen daha ucuza gelir mazottan.
Tabi bu benim naçizane fikrim. :)

Envoyé de mon ELE-L29 en utilisant Tapatalk

Benim totemim maçı fb li bir arkadaşım ile maç izlememek ama en yakın arkadaşım haftaya bir süreliğine isviçreye göç ediyor ve gitmeden beraber maç izleyelim dedi kıramadım digitürkü ona götürüp izliycez(2gslı 1 jimnastikçi 1 fbli),umarım totemim ters teper bugün

totem için derbi maçlarını izlemediğim oluyor
real madrid süper kupa maçını izlememişliğim var
maç başlarken 2 ayağınızı kaldırım mutlaka rakip son vuruşu yapamaz aklınızda bulunsun ne kadar fazla olursak o kadar iyi

Üst Alt