Fenerbahçe Maçı için Yaptığınız Totemler - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı için Yaptığınız Totemler

forum hayatımda ilk defa üye olduğum tüm Galatasaray sitelerine febe maçı öncesi maç topiğine yorum attım.Sadece devre arasında ve maç sonunda forumları açtım.21 sene önce yendiğimiz maçta lm içiyordum dünde o leş lm yi aldım.Formamızı maç süresince giymedim.Sadece febeye küfürlü tezahuratları son 1 saat boyunca dinledim

Gsc’ye sadece gol attığımızda gol yazmak için girdim.Çünkü öyle yorumlar var ki insanın enerjisini düşürüyorlar.Ve aynı tipler.Antudan takip ettim ve yerleştirdik.Artık bizim maçları sadece antudan takip edeceğim.

Benim totemimde yenilecegimizi hissettigim maclarda o haftaya boyunca o maci hic dusunmuyorum.Bu haftada mac baslayana kadar maci hic dusunmedim yenilecez gozuyle baktim .

Bunu ben bir türlü yapamadım. Film izlemek, dizi izlemek, kitap okumak, oyun oynamak. . . Dikkatimi filme falan veremiyorum. Bu yüzden maç izlememe totemi yapamıyorum.

Dün gece maçın ful kaydını seyrettim. Yemin ediyorum kayıt izlerken bile kaybedecekmişiz gibi geldi. Nasıl dert olmuşsa bu Kadıköy. Sonra kuru koydu son dakika keyfe geldim :)

2526.jpg

Üst Alt