Fenerbahçe Maçı için Yaptığınız Totemler - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı için Yaptığınız Totemler

İlk defa bir derbiyi sakin seyrettim. 2. yarıda Onye'nin penaltısında telafisi yapılana kadar şaibeli kalan penaltı pozisyonuna, ilk 20 dakikada kaçırdığımız 3-4 net pozisyona bile sinirlenmedim. Tabii bunda 1. dakikadan itibaren 3 yıl sonra bir derbi deplasmanına top oynamak için gelen, dandik ligimizin bir maçına da ŞL maçı gibi ehemmiyet veren bir yapıda olmamızın etkisi oldu. Dün kaleciyle 6-7 kere karşı karşıya kalıp kazanamasaydık da futbolun cilvesi der geçerdim. Çok şükür zekatını attık da anamızın ak sütü gibi helal galibiyeti aldık. Takım böyle olduktan, hoca kendini bu kadar futbola verdikten sonra dünkü gibi Kadıköy'de yapa yapa kazanmakla 2013'te Real'e ilk 45 tek kale top oynayıp ölü toplardan fark yemek arasında geceyle gündüz gibi bir fark yok benim için.

maç başlığında yazmıstım ama aynen buraya atayım

oynanan oyunu beğeniyordum fakat fenerin penaltıdan sonra darlandım ben twitlere bakıyorudm ne var ne yok diye ve şu hanım efendi ile karşılaştm . hanım efendiye baktıkca sanki takım daha özgüvenli oynuyor gibi geliyordu ki donkun golü gelince bi göz tv bi göz telde mekik dokumaya başladım maç sonuna kadar.
şahsıma göre çok klas ve zevkli bi totem oldu

O ne lan zembereği boşalmış pervane gibi döndürüyor namussuz

Normalde derbileri değişik arkadaş gruplarıyla izleriz 7-8 kişi Galatasaraylı fenerli karışık olurdu. Bu sefer fanatik fenerli 6 kişinin arasında tek Galatasaraylı olarak izlemek istedim ilk yarı bitti hepsi aynı lafı söylüyor siz iyisiniz falan ama yenemezsiniz vs adamlar harbi rahat 20 yılda buna ikna olmuşlar 80de Falcao sokunca saçma sapan hareketler yapmaya başladılar ne Ali Koçu ne Ersunu kaldı zevkliydi

Dünkü maç Burkina Faso’da yayınlamış. Burada bir arkadaş maçı yayınlayacak olan ülkeleri yazdığında gördüm. Bence asıl totem bu olabilir.

20200927_094052.jpg

Yillar sonra ilk defa yine bu formayi giymistim ben.
Bu forma altinda ciktigimiz her fb derbisini domine etmistik.
Ve kupayi kadiköyde kaldirmistik.

Bu kez de izlerken ben giydim ve uzun yillar ardindam kadiköyde tarihi bir galibiyet elde ettik.

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

1. Maçtan önce masama Kahve ve Enerji içeceği koyarım.

2. Bazı uğursuz arkadaşlarıma maç izleyeceğimi söylemem

3. İkinci yarı rakip öne geçerse maçı kapatıp Livescoreden takip ediyorum.

Son düzenleme:
Üst Alt