Fenerbahçe Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Bursa maçında devreye yenik girdik. 2 beki çıkardı devre arası 3’lü savunmaya döndü. Dedim ki çok kötüydük bir şeyler yapması lazımdı risk alması lazımdı. Bu yaptığı tutsa da tutmasa destekliyorum. Maçı kazandık. Kaybetsek de bir şey demezdim o radikal değişikliğe.

O gün devre arası o riski alması ne kadar doğruysa bugün bu riski alması da o derece mallık. 4’lü savunmadan ödün vermeyip Denayer’in sol bek oynayacağını düşünüyorum yine de. Umarım öyle olur.

Hee Denayer’in sol bek oynaması da ayrı mallık tabi orası ayrı.

Ben de bildiğimiz sistemle oynamamızı istiyorum, iyi giden bir düzeni bozmak saçmalık. Ama Tudor'un da yapmak istediğini anlıyorum.

Şu kadro da küfür edecek bişey göremedim ben iç saha maçlarının tümün de fernando stoper geçiyor maicon sağ taraf gibi oynuyoruz zaten .. iki bek sürekli hucum da oluyor.. sadece denayer tercihi olmuş oda savunmayı daha iyi bildiğinden olsa gerek .. bunda ne var anlamdım ben..

Yahu tamam belki tutacak, belki 4'lü çıkınca puan kaybedecektik ama neden yani neden? Ne gerek var lan işleyen bir sistem varken durup dururken 2 haftadır çomak sokmaya çalışmak. geçen maç ilk yarı denedin atak yapamadı takım. şimdi farklı bir versiyonunu deniyorsun. Hadi diyelim Denayer'i solda oynatacaksın ne gerek var Lato dönemiyorsa çek Linnes'i Denayer niye yani. Durup dururken bu maçta değişiklik niye yani. Yap geçen hafta, önceki haftalarda, haftaya yap

niye Fenerbahçe maçından önce? Lan bu Fenerbahçe maçından önce taktik değişikliğine gidilir diye bir kural mı var? Her yıl aynı muhabbet Mancini gelir, Prandelli gelir, Hamza gelir, Denizli gelir, Tudor gelir hepsi aynı mallık yeter arkadaş

Şu kadro da küfür edecek bişey göremedim ben iç saha maçlarının tümün de fernando stoper geçiyor maicon sağ taraf gibi oynuyoruz zaten .. iki bek sürekli hucum da oluyor.. sadece denayer tercihi olmuş oda savunmayı daha iyi bildiğinden olsa gerek .. bunda ne var anlamdım ben..

Bazıları yenilsek de hocaya sallasak derdindeler herhalde yada aramıza kuşlar sızmış

Sol önde zaten kanattan hücum yapamayan Tolga oynuyor,bari arkasına kanattan gidebilen birini koysaydın.3-0 öne geçersin bunu yaparsın anlarım ama Denayer-Tolga kanadı ile maça başlamak kadar saçması yok.

Üst Alt