Fenerbahçe Maçına Nasıl Bilet Alırım? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçına Nasıl Bilet Alırım?

Beyler ilk defa arenaya gitmek istiyorum. Passolig çıkardım, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Nasıl bir taktik uygulamam lazım, sitesinde paso numaramı yazıp mı alıyorum pasoligin içine para mı atmam lazım? Ayrıca Manisa-İzmir civarından gidecek varsa bakarsınız yoldaş oluruz :)

Son düzenleme:
Beyler ilk defa arenaya gitmek istiyorum. Passolig çıkardım, tecrübelik arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Nasıl bir taktik uygulamam lazım, sitesinde paso numaramı yazıp mı alıyorum pasoligin içine para mı atmam lazım? Ayrıca Manisa-İzmir civarından gidecek varsa bakarsınız yoldaş oluruz :)
Galatasaray bonus kartın varsa olur senin iş yoksa çok zor pasolig sitesinden

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyler ilk defa arenaya gitmek istiyorum. Passolig çıkardım, tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Nasıl bir taktik uygulamam lazım, sitesinde paso numaramı yazıp mı alıyorum pasoligin içine para mı atmam lazım? Ayrıca Manisa-İzmir civarından gidecek varsa bakarsınız yoldaş oluruz :)
Bileti nerden nasıl alırsın bilmiyorum ama şu şahıstan bir pm alırsan arkana bakmadan koşarak uzaklaş..
Berat Yemiş

Beratı severim ya istanbulda olsam birlikte ölücülük yapardık, mustafa abi nasıl oluyor ki o

Ben İstanbul dışında yaşıyorum. Büyük! başkan üç maçlık kombine yapmış; dolayısıyla düzgün yerlerin fiyatı çok fahiş oldu. Alamadım. Forumda orada, burada çok bilet aradım. Parası karşılığında transfer etsinler istedim. Bulamadım.

bende gidiyorum maca. Belamizi affedersin miktiler . 3 Maclik paket veriyorlar (tek maclik olmayacak) . Passolig sistesinden aldim (ilk iki gün adece gsbonus su buydu). Insallah tek maclik satarlar'da stad dolar. Fiyatlar Türkiyede yasayanlar icin hayvani derecede yüksek cünkü.

Biletler satisa gecen hafta cikti oncelik suresi dolmustur bonus vs

Bizim aldigimizda 3 maclik paket vardi (kücük kombine). Ilk iki gün bonus sahiplerine, diger günler GS Passo kart olanlara. Tek maclik bilet GS hizmetlerdeki calisanlara Göre OLMAYACAK. Passolig calisana göre OLACAK (iki tarafi da aradim cünkü. Benim bilet alma olayi raydan cikti cünkü. Neredeyse ana avrat düz gececektim passodaki calisana. Yok para geri cekilmiyormus, yok su yok bu. ) . Resmen kazik , hele Istanbul disinda yasayanlar icin

Üst Alt